plakát seriálu

Up All Night

(Up All Night)

Názory uživatelů

Sleep is for babies.

Od Up All Night jsem nic nečekala. Seriál, který je o rodičích a malém dítěti, by teoreticky neměl být nic pro mě. Rodinné komedie opravdu nemám ráda, ale říkala jsem si, že když už to dostalo druhou sérii, že na tom možná přece jen něco bude a šanci jsem dala. Seriál nakonec příjemně překvapil.

Nejde o žádnou geniální komedii, ale v té záplavě šedi, která se na nás valí u novinek nasazovaných v posledních dvou letech, Up All Night opravdu září sám o sobě. Klíčem úspěchu jsou herci. Upřímně, jestli se hvězdným obsazením nedá nazývat Christina Applegate, Will Arnett a Maya Rudolph, pak už nevím kdo. Tahle trojka má na komedii neuvěřitelný talent. Není potřeba přehrávat a přehnaně gestikulovat, abyste docílili pozitivní odezvy u diváků. Samozřejmě pomáhá i nadprůměrný scenáristický tým, který dokázal z vychovávání dětí udělat srandu.

Opravdu jsem se bavila. I když jsem se většinou neválela smíchy po podlaze, čas s Up All Night příjemně plynul. Seriál se řadí mezi ty suprové oddychovky, u kterých po dlouhém dni ve škole nebo v práci vypnete, budete relaxovat a příjemně se usmívat.

Bohužel kvalitou šel seriál s druhou řadou výrazně dolů. Velké kouzlo měl Up All Night v prostředí The Ava Show. Ava je skvělá diva, která je svou naivitou opravdu jedinečná. Reagan s ní skvěle ladí tím, že dokáže věci udržet v reálných mezích. Ale nejlepší na celém seriálu je konečně jednou vidět pár, který nemá krize, který se miluje nehledě na to, jak moc si někdy lezou na nervy.

Ve druhé sérii byla talkshow zrušená a vše se soustředilo jen na domácí život rodinky. Ava na scéně už byla dost nucená, stala se z ní závislá kamarádka, která nemá co jiného na práci, než celý den vysedávat v domě své jediné přítelkyně. Neříkám, že seriál už nebyl vtipný, jen ztratil kousek svého kouzla, díky kterému byl v první řadě tak úspěšný.

Bohužel shody okolností seriálu nepřály, přišla dlouhá pauza, plánovaná změna formátu, která se nikdy neuskutečnila, odchod Applegate a obsazení Arnetta do nové role. Spolu s kriticky nízkými ratingy druhé řady bylo zrušení jen otázkou času. Na druhou stranu to ale nevadí. Seriál vám příjemně plyne, ale když dojdete na konec, jste připraveni pustit ho z hlavy a začít zase s nějakým jiným.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Kristynka stale (ne)spi...

a prave kvuli ni jsem se na par dilu podival, ale Arnet me nesedi a zas tak velka bzunda to nebyla...

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk