Plakát

Uprchlík

(The Fugitive)

Uvězněn v nejvyšších patrech rozestavěného mrakodrapu Dr. Richard Kimble ví, že není úniku. Poručík Philip Gerard, který ho pronásledoval z Chicaga až do Miami je příliš houževnatý, příliš chytrý a příliš blízko. Při pohledu do pistole Gerarda se Kimble náhle rozhodne pro poslední... [více]

2000–2001 | USA | 45 minut | CBS | Drama / Krimi / Akční | 22 epizod | status: ukončeno v roce 2001
Poslední odvysílaná

1×22 – Thanatos

(premiéra 25. 5. 2001 – před 22 lety)
závěr seriálu

Uprchlík – O čem to je

Uvězněn v nejvyšších patrech rozestavěného mrakodrapu Dr. Richard Kimble ví, že není úniku. Poručík Philip Gerard, který ho pronásledoval z Chicaga až do Miami je příliš houževnatý, příliš chytrý a příliš blízko. Při pohledu do pistole Gerarda se Kimble náhle rozhodne pro poslední možnost. Po hlavě se vrhne z budovy a doufá, že se nějak zachytí sítě o mnoho pater níže.

Nové hvězdy, nové zápletky, další napětí: pronásledování rukou zákona má nový význam v tomto napínavém seriálu. Mezi tvůrce patří producenti filmu Uprchlík z roku 1993 Arnold a Anne Kopelsonovi. Mykelti Williamson (Forrest Gump, Heat - Nelítostný souboj) hraje neúprosného Gerarda a Tim Daly (Wings - Křídla, Storm of the Century) uprchlíka z vězení Dr. Kimbla, který byl neprávem odsouzen za vraždu své ženy. Štvanice může začít!

Dr. Richard Kimble
Lt. Philip Gerard
Ben Charnquist
Info box
Stanice

CBS

Délka

45 minut

Žánr

Drama
Krimi
Akční

Země původu

USA

Roky vysílání

2000–2001

První vysílání

6. října 2000

Ukončení seriálu

25. května 2001

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související