Usvědčeni

Usvědčeni (Conviction (2006)) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Šílenství

Billy tráví týden v psychiatrické léčebně, kde se konají slyšení o příčetnosti. O propuštění žádá mezi jinými i surový vrah, který unikl vězení jen proto, že se nechal zavřít do blázince kvůli mnohem méně závažnému činu...

Brian se schází s přítelkyní Lisou, dcerkou z bohaté rodiny, které se nelíbí jeho byt. Proto s tím hned něco udělá. Při příležitosti oslavy bratrových narozenin chce zároveň Pelusa představit svým rodičům. Když u něj jednou náhodou najde Christinu, okamžitě jí dojde, že je do jejího přítele po uši zamilovaná...

Nick Potter přebírá případ sedmnáctiletého mladíka, zatčeného proto, že donesl do školy zbraň. Je však pravda, že tento Afroameričan byl terčem surových útoků ze strany spolužáků a jinak je to vynikající žák. Ale dříve než může Nick udělat něco podstatného, zasáhnou nepředvídatelné okolnosti.

Billy Desmond se v psychiatrické léčebně účastní slyšení o příčetnosti, která se konají každé dva roky. O propuštění žádá i jistý Kyle Paulette, který kdysi zabil ženu jen proto, že mu vyčetla, že upálil psa. I ji upálil na břehu řeky, zabalenou do deky. Pak se ale rychle nechal zavřít do blázince. Billy je odhodlán ho dostat za mříže, zdá se ale, že ani přítomní lékaři, ani soudkyně mu nejsou nakloněni.
Jessica Rossiová má nechat obžalovat mladého neslyšícího Tobiase, který údajně zaútočil nožem na otce své přítelkyně Diaze. Jessica napadeného muže vyslechne, ale chce hovořit i s jeho dcerou Leticií, která je do Tobiase očividně velmi zamilovaná. Ta vypoví svou verzi, odlišnou od otcovy.
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358