plakát seriálu

V těle boubelky

(Drop Dead Diva)

Epizoda 1×03 – Udělat znovu (Do Over)
99 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jane si se Stacy naplánuje "Den duševního zdraví" v Pan Springs. Před odjezdem si odskočí do kaceláře pro šek, jenže ji odchytne Parker a sdělí jí, že klíčový případ, díky kterému byla povýšena, byl znovu otevřen. Jane musí dát sbohem volnu, protože soudkyně nehodlá jednání odložit. Kim a Grayson spolupracují na případu, kdy manželka žaluje psychiatričku za špatnou léčbu. Její manžel trpěl poruchou rozdvojení osobnosti a doktorka ho vyléčila tím, že odstranila tu část jeho osobnosti, kterou si vzala za muže.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Už to vypadá, že z toho žádný případ nebude, ale Grayson soudci navrhne, že je to protiprávní zabití. Soudce je tím zaujat, jelikož v poslední době řešil samé bankroty a podvody a nechá případ projednávat. Jack, nyní Simon, se při výpovědi prořekne a osloví psychiatričku jejím křestním jménem. Kim vše docvakne a přiměje Simona přiznat, že s ní spí. Na soudce je té absurdnosti až příliš a chce případ uzavřít. Kim mu sdělí, že se jí to zdá jako špatná léčba a chce v procesu pokračovat. Soudce jí to umožní. Teri se naschvál před Graysonem zeptá Parkera, jaký byl včerejší poker. Graysonovi dojde, že Kim ho pod falešnou záminkou, že půjdou na večeři projednat s Parkerem práci, což Parker nikdy nedělá, vylákala na rande. Jde za ní a poví jí, že to není ani měsíc, co ztratil přítelkyni a že to poslední, co nyní potřebuje je, aby s ním někdo manipuloval. Kdyby se pouze zeptala, klidně by s ní na rande šel. Kim tak posléze učiní a vyjdou si tak společně na večeři.
Deb má pocit, že kvůli Jane ztrácí sebe. Má navíc před sebou těžký případ, kde hájí ovdovělou matku malého syna. Její manžel zemřel za volantem, protože byl unavený z přesčasů, které absolvoval. Firma mu totiž jasně naznačila, že když nebude pracovat navíc, nemusí se už vracet. Jane předvolá klíčového svědka, který jí minule pomohl vyhrát případ. Ten ale nespolupracuje a popře, že by firma měla ve zvyku vyžadovat nelegální přesčasy. Jane to vytočí a je zavřena do vazby za pohrdání soudem. Z vězení jí vyzvedne Grayson, kterého Jane vyrušila u večeře s Kim, protože jí musel vyzvednout někdo z práce. Grayson jí přivede na myšlenku, jak vyhrát případ. Stačí firmu přesvědčit, že může dokázat, že jsou lháři. Jane vyšle Stacy, aby si hrála na podnikatelku, která nutně potřebuje převést melouny v rekordním čase. Jane pak vyslýchá onoho muže, který Stacy vyhověl a když vstoupí do soudní místnosti, svědek se skoro složí a firma odškodní o mnoho větší částkou ženu se synem a vymění vedení.
Jane se omluví Fredovi, že mu tvrdila, že Stacy je mimo jeho ligu. Ten je zklamaný, že Stacy odmítla jeho pozvání na večeři. Jane ho povzbudí, že možné je všechno, třeba jim to někdy vyjde.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Jane si přijde pro šek do práce, Teri zrovna jí a mezi záběry mizí a znovu se objevuje vidlička.
Hlavní postavy
Deb Dobkins
Jane Bingum
Teri Lee
Stacy Barrett
Grayson Kent
Jay Parker
Kim Kaswell
Vedlejší postavy
právní zástupce Steve Browers
Richie Sagansky
Selette Garner
Donald Sebell
doktor Lois Farrar
Gary Monroe
Simon Dewey / Jake Garner
sám sebe
soudkyně Madeline Summers
soudce Warren Libby
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevUdělat znovu (neoficiální název)
Původní názevDo Over
Rok natočení2009
Premiéra26. července 2009
Česká premiéra21. března 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka41 minut
Autoři profilu epizody