plakát seriálu

V těle boubelky

(Drop Dead Diva)

Epizoda 2×02 – Zmrtvýchvstání (Back from the Dead)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Jane zastupuje Daniela, který se po devíti letech od havárie objevil a chce být součástí života svého syna. Kim se ujme případu Jonathana Nobla, který píše pro známé noviny a dává rady mužům. K případu se přidá i Parker, který jeho sloupky nadšeně čte.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Z Jonathana se vyklube žena Susan, která žaluje Jeffa, muže, kterému zaplatila, aby do novin mohla použít jeho fotku. Ten chce nyní i svou show. Susan se odváží k velkému kroku, na svůj blog napíše celou pravdu a nakonec jí firma nabídne tříletou smlouvu.
Daniel si uvědomí, že musí jít dál, že jeho syn má skvělé rodinné zázemí a on by mu to jenom zničil.
Fred se stane asistentem Kim, protože jako jediný dokáže zvládat její příšerné nároky. Jane je kvůli tomu naštvaná, ale Fred jí ukáže svůj nový stůl, ze kterého má na ni perfektní výhled a bude jí tak nablízku.
Tony se rozejde s Jane poté, co mu udělala scénu v restauraci. Jane si myslela, že když to berou zlehka a on si mezitím užívá s jinými ženami. On byl ale na pracovním obědě a snažil se získat novou práci, kterou kvůli ní nedostane.

Zajímavosti k epizoděvložit další zajímavost
Lindsey tvrdí, že se snaží prohlásit manžela za mrtvého, aby její nynější manžel mohl adoptovat jejího syna, protože je to jediný způsob, což ale není pravda. Mohla požádat soud, aby ukončil Danielova rodičovská práva, nebo by se tohle dalo vyřešit, když absolvovala rozvod v Danielově nepřítomnosti.
Narážky na další seriályvložit další narážku

Umíte tančit?

Jane se zdá sen, ve kterém vběhne do soudní síně. Tam ale neprobíhá soud, nýbrž jakási taneční soutěž s názvem "So You Made A Big Deal That You Can Dance" (což ve volném překladu znamená "Tak jsi se vychloubal/a, že umíš tančit"), jejíž jméno je dost podobné skutečné televizní taneční show, která se jmenuje "So You Think You Can Dance" (v Česku známé pod názvem "Umíte tančit?").
Hlavní postavy
Deb Dobkins
Jane Bingum
Teri Lee
Stacy Barrett
Grayson Kent
Jay Parker
Kim Kaswell
Vedlejší postavy
samu sebe
návštěvnice přelíčení
Carl Shanks
Boris Bell
Doug Resnick
Dr. Grady Levenson
Jeff Harris
Noah Porter
Bonnie Simon
soudkyně Rita Mayson
soudce Barlow
Elisa Powell
Lindsey Porter
Marian Porter
Tony Nicastro
Daniel Porter
Susan Semler
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevZmrtvýchvstání (neoficiální název)
Původní názevBack from the Dead
Rok natočení2010
Premiéra13. června 2010
Česká premiéra6. dubna 2012
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka42 minut
Sledovanost premiéry2 868 000 diváků
Autoři profilu epizody