plakát seriálu

Van Helsing

(Van Helsing)

Názory uživatelů

Helsing

Hlavní nedostatek je v mizerném scénaři, málo práce s tím (tou) Van Helsing a konec konců nim moc herci.Další z řady post-apo sérií která ničím nepřekvapí a těží z vlny diváckého zájmu Walkig dead.Postavit celý příběh, i když příběh je tady asi silné slovo, na odkazu profesora Van Helsinga známého to lovce upírů z Evropy 19. století je prostě málo a produkce se navíc taky příliš nepochlapila. A tak řada scén je jako z ochotnického divadla , kulisy jsou z papundeklu a krev evidentně kečupová.Divácký zážitek téměř na bodu mrazu,pokud tedy nejste prostoduší jako tvůrci tohoto "díla".

20 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zatím sedm dílů

Van Helsing jsem čekovala od první chvíle, kdy jsem se o něm dozvěděla. Očekávání byla vysoká a těžce jsem pohořela.
Do dalšího sledování se tak trochu kopu, protože stále doufám, že se to zlomí a bude z toho parádní jízda. Proto dávám i lehký nadhodnocení 70 %.

Vanessa nezaujala, její honba za děckem taky ne. Očekávala jsem drsnou a nezávislou lovkyni. Dostala jsem ustrašenou matku. Voják Axel má taky potenciál, ale stejně nakonec vypadá jako zatoulaný štěně.
Upírské komando vypadalo hodně slibně a oni je odstřelili během pár minut. Zase nic.

Nejlepší postavou pro mě je Sam, protože toho herce mám moc ráda a hlavně zbožňuji jeho hlas. (A jelikož je v tomto seriálu prakticky němý, jsem v pytli.)

Naděje umírá poslední.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zatím dobré.

První série byla taková nijaká. Dalo se na to koukat, ale abych z toho byla celá pryč, to se říct nedá. Kvůli Axelovi jsem to dotáhla až do konce. Jeho postava mě hodně bavila, byl zábavný, sarkastický a uměl si udělat pořádek. Vanessa mi byla protivná a nějak jsem si k ní nedokázala najít cestu.
Konec byl ale překvapivě dobrý a nečekaný.
Druhá série byla mnohem lepší, víc dynamická, ucelená. Scarlett se stala mojí nejoblíbenější postavou. Je to správná badass holka, se kterou není si radno zahrávat. Série přinesla plno zvratů a já jenom valila oči. Jsem ráda, že po nečekaném incidentu, který se stal Vanesse, že se z ní nestala ufňukaná pipina, která neví, co dál, ale že se vzchopila a začala jednat.
Jasně je tam hodně nelogičností (čert o vem), ale na třetí sérii se těším.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Van Helsunk

Vždycky kdžz se na něco opravdu těším, dopadne to takhle.
Pilot mě nechytil, ale dala jsem šanci druhému dílu, aby se neřeklo. Vanessa mě jako postava nezaujala, ten hlavní voják jehož jméno jsem si ani nestačilo zapamatovat už vůbec ne. O čem to bude, ale co je hůř jak to dopadne, vám bude úplně jasné po prvním díle, a NAPROSTO jasné po druhém, což občas nebývá na škodu, když je jinak na co koukat, ale tady nebylo. Škoda.
nicméně tohle není první seriál z dílny SyFy, který mě takhle zklamal, takže třeba to bude i tím, jaká stanice se tématu ujala.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

vanesa

tak po 5 casti musim znizit z 80% na 60% ... linka z blbym vojankom je uplne onicom a nejaky vrah nikoho nezaujima ... Jedine co sa da pozerat je linka s Vanesou a mozno odbojom ma potencial ale ten vojak ma iba chce nas.... .

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu...

...jsem si rekl ze druhemu dilu dam jeste sanci, po nem ale uz na treti cekat nebudu.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Celé to nedám

Další zombie apokalypsa bez děje.
Málokdy se nedodívám na celou sérii když začnu, ale po zjištění že je objednaná druhá série, to po sedmi dílech utnu. Normálně bych to asi vydržel, ale abych musel ještě shlédnout další řadu, to né. 50% víc né

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé