plakát seriálu

Ve městě hurikánů

(K-Ville)

Epizoda 1×07 – Melissa
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Malvin s Trevorem vyrážejí k vraždě známého plastického chirurga. Někdo ho ubil a ukradl mu kufřík. Vzápětí zavazadlo najdou, u mrtvoly je sebrala parta uličníků. Je v něm 50 000 dolarů. Vypraví se za Cathy, manželkou zavražděného Stevena Schmidta. V domě je i dcerka Claire, kterou matka očividně velice miluje. Vzápětí vyjde najevo, že je dívenka adoptovaná. V době hurikánu přišla o oba rodiče a Schmidtovi, kteří léta toužili po dítěti a vlastní mít nemohli, se jí ujali. Pomohl jim sociální kurátor Pete Taylor, s nímž se Cathy znala ze střední školy.

Při monitoringu telefonických rozhovorů zavražděného narazí policisté na jistého Luka Shermana. Nedávno přijel z Dallasu pro dceru Melissu, o níž se až doposud domníval, že přišla při hurikánu o život. Vyšetřování prokáže, že Melissa je Claire. Zdá se tedy, že Luke nesnesl pomyšlení, že by měl dceru ponechat v adoptivní rodině, a tak lékaře zavraždil.

Je zatčen, a přestože vraždu kategoricky popírá, státní zástupkyně Lyndsey Swannová nepochybuje o jeho vině. Navrhuje dohodu. Když se přizná, dostane jen šest let za zabití a po dvou bude propuštěn za dobré chování. Dceru už ale nikdy nezíská...

Hlavní postavy
Marlin Boulet
Trevor Cobb
Jeff 'Glue Boy' Gooden
Ginger 'Love Tap' LeBeau
Captain James Embry
Detective Smitty
Vedlejší postavy
D.A. Lyndsey Swann
Tawni Boulet
NOPD Officer
Kathy Schmidt
Luke Sherman
Pete Taylor
Carl Sanmartino
Dr. Schmidt
Julia Gorham
Ms. Snowden
Sharon Krevall
Harriet Sherman
Luke Sherman
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMelissa
Původní názevMelissa
Rok natočení2007
Premiéra19. listopadu 2007
Česká premiéra3. července 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody