Ve městě hurikánů

Ve městě hurikánů (K-Ville) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Noční hra

Ve městě se připravuje důležité fotbalové utkání a policisté Trevor Boulet a Marlin Cobb dostanou za úkol hlídat slavného hráče Vina. Cobb je z toho rozmrzelý, protože se mu zdá, že to není jejich práce. Jeho nálada se nezlepší, ani když se s mladíkem setkají. Je to nafoukaná hvězda, která se chce hlavně bavit, a proto je táhne do nejrůznějších barů a nočních podniků. Stejně pohrdavě se chová i k fanouškům, takže se s jedním z nich málem popere.

Kolegové policistů mezitím objeví mrtvého bookmakera. Sedí svázaný na židli, byl okraden. Snažil se vzít si prášek na srdce, ale zemřel dřív, než se mu to podařilo. Zdá se, že nadcházející zápas vzbudil velký zájem a vsadilo si skutečně hodně lidí, takže jsou ve hře velké peníze.

Cobb chce po nepříjemnosti v baru zavézt Vina co nejrychleji do hotelu. Ten chce ale zajet za dávným kamarádem Rickym, který ho přivedl ke sportování. V Rickyho domě najdou dva muže, kteří ho drží jako rukojmí. Po Vinovi žádají 200 000 dolarů, teprve pak jsou ochotni jeho přítele pustit. Vin začne okamžitě uvažovat, kde teď v noci sežene peníze. Cobb a Boulet ho bez řečí odvezou do hotelu a svěří kolegům. Sotva ale opustí hotel, Vin skočí z okna do bazénu a uteče.

Mezitím kolegové pokračují v pátrání po lupičích, kteří mají na svědomí bookmakera, a v rámci vyšetřování hlídají jistý dům, ve kterém bydlí jiný bookmaker. Jaké je ale jejich překvapení, když zjistí, že do něj vchází Vin...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon