plakát seriálu

Ve městě hurikánů

(K-Ville)

Epizoda 1×11 – Noční hra (Game Night)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ve městě se připravuje důležité fotbalové utkání a policisté Trevor Boulet a Marlin Cobb dostanou za úkol hlídat slavného hráče Vina. Cobb je z toho rozmrzelý, protože se mu zdá, že to není jejich práce. Jeho nálada se nezlepší, ani když se s mladíkem setkají. Je to nafoukaná hvězda, která se chce hlavně bavit, a proto je táhne do nejrůznějších barů a nočních podniků. Stejně pohrdavě se chová i k fanouškům, takže se s jedním z nich málem popere.

Kolegové policistů mezitím objeví mrtvého bookmakera. Sedí svázaný na židli, byl okraden. Snažil se vzít si prášek na srdce, ale zemřel dřív, než se mu to podařilo. Zdá se, že nadcházející zápas vzbudil velký zájem a vsadilo si skutečně hodně lidí, takže jsou ve hře velké peníze.

Cobb chce po nepříjemnosti v baru zavézt Vina co nejrychleji do hotelu. Ten chce ale zajet za dávným kamarádem Rickym, který ho přivedl ke sportování. V Rickyho domě najdou dva muže, kteří ho drží jako rukojmí. Po Vinovi žádají 200 000 dolarů, teprve pak jsou ochotni jeho přítele pustit. Vin začne okamžitě uvažovat, kde teď v noci sežene peníze. Cobb a Boulet ho bez řečí odvezou do hotelu a svěří kolegům. Sotva ale opustí hotel, Vin skočí z okna do bazénu a uteče.

Mezitím kolegové pokračují v pátrání po lupičích, kteří mají na svědomí bookmakera, a v rámci vyšetřování hlídají jistý dům, ve kterém bydlí jiný bookmaker. Jaké je ale jejich překvapení, když zjistí, že do něj vchází Vin...

Hlavní postavy
Marlin Boulet
Trevor Cobb
Jeff 'Glue Boy' Gooden
Ginger 'Love Tap' LeBeau
Captain James Embry
Detective Smitty
Vedlejší postavy
NOPD Officer
Terence Jackson
Heidi Lawrence
Robber#2 / chuck
Michael Shanley
Hotel Security Guard
Dead Bookie
Oregon Football Fan
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevNoční hra
Původní názevGame Night
Rok natočení2008
Česká premiéra31. července 2009
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody