Ve službách FBI

Ve službách FBI (White Collar) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Volný pád

Majitelka význačného butiku oznámí krádež nejvzácnějšího růžového diamantu na světě, který měli v butiku vystavovat. Den předtím diamant přivezli a v noci byl uložen v trezoru. Na noční nahrávce z bezpečnostní kamery umístěné u trezoru je muž v kukle, který pravděpodobně vypnul alarm. Neal řekne agentu Peteru Burkemu, že pachatelem by mohl být expert Adrian T. Když ho navštíví, Adrian jim ukáže letenky. Do USA se vrátil z Madridu až ráno.

Do kanceláře FBI se dostaví Garrett Fowler z Úřadu profesionální zodpovědnosti, který dohlíží na agenty FBI. Fowler prohlásí, že o diamantu věděli jen vybraní místní policisté a pár agentů FBI. Podezřívá z krádeže Neala Caffreye, protože Neal nemá alibi. Kdosi totiž vymazal z databáze bezpečnostního náramku šest nočních hodin. Fowler Neala zatkne poté, co zjistí, že na diamantu jsou identické iniciály "NC" jako na dluhopisech dříve padělaných Nealem. Nealovým právníkem se stane Mozzie. Vyžádají si všechny záznamy, které FBI na Neala vede. Mozzie ale zároveň zjistí, že Fowler narychlo nějaké materiály skartoval. Když je Neal sestaví, vychází najevo, že Burke měl doma na telefonu odposlouchávací zařízení.

Neal prohlásí, že se přizná, a soudce proto nařídí neveřejné slyšení. Neal ale řekne, že náhrdelník s diamantem neukradl, a ze soudcovy kanceláře uteče. Tajně se sejde s Burkem a svěří se mu, že je přesvědčen o tom, že diamant ukradl sám Fowler. A nejspíš on také vydírá Kate Moreauovou...

Zajímavosti

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Kate zavolá Nealovi. Ten jde poté domů a tam mu Mozzie řekne, že našel místní adresu ve Fowlerově složce. Pošle ho do hotelového pokoje č. 522. Když ale Neal klepe na dveře pokoje, je na nich číslo 525.

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon