plakát seriálu

Velmi křehké vztahy

(Velmi křehké vztahy)

Epizoda 1×02 – Černé svědomí
76 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Stáňa (Sandra Pogodová) Hynkovi (Miloslav Mejzlík) tvrdí, že Ziková (Petra Špindlerová) nemůže být těhotná, pakliže leží na urologii. Hynek si myslí, že jde o omyl, chce, aby tam zavolala.Hynek nechápe, měla být ve 4. měsíci. Hynka nezajímá, co jí je, ale chce, aby mu vysvětlila, jak je to s dítětem. Co řekne Ziková Hynkovi? Je opravdu těhotná?

Rubeš (Jan Kačer) shání Ilonku (Hana Baroňová) v salonu, ta si myslí, že je její zákazník. Vypráví mu o svém životě a Rubešovi je sympatická. Simoně (Alice Bendová) se ale jejich společné setkání nelíbí. Rubeš je Ilonkou nadšen, chce jí všechno vynahradit. Petr (Daniel Bambas) ho krotí, nejdřív se musí prověřit, jestli je opravdu jejich příbuzná. Rubeš chce vědět, kam se ubírá jeho pátrání. Petr říká, že jeho stopy vedou k Rubešové (Lenka Termerová). Před Andreou ale mluvit nechce.

Andrea (Dana Morávková) se vrací z Anglie. Na panství je vše v pořádku, jen chybí zámecká paní. Rubešová je ráda, že tu už také vlastně mají. Andree vadí, že se věci děly bez ní.

Petr je podrážděný, vadí mu situace s Annou (Hana Holišová) a také ho trápí myšlenka, že když našla dědičku Simona, nedostane on žádnou finanční odměnu.
Dagmar (Laďka Něrgešová) od Viktora (Petr Vondráček) zjistila, co se děje u Skálů a rozhodla se Hynka utěšit. Janovi (Saša Rašilov) vadí, že ji u nich vidí. Říká Hynkovi, že by měl řešit Hanku, která je na tom hůř než on.

Hlavní postavy
Anna Pešková
JUDr. Petr Černý
Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sestřička Stáňa
Dáda Lacinová
František Rubeš
Jiřina Rubešová
Filip Rubeš
Marcela Rubešová
Simona Rubešová
Ing. Jan Skála
Hynek Skála
Hanička Ziková
Robert Krátký
MUDr. Bořivoj Wagner
Andrea Rubešová
Informace k epizodě
Český názevČerné svědomí
Původní názevČerné svědomí
Rok natočení2007
Premiéra4. ledna 2007
Česká premiéra4. ledna 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody