plakát seriálu

Velmi křehké vztahy

(Velmi křehké vztahy)

Epizoda 1×19 – Kyselé hrozny
79 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Petr nemůže uvěřit tomu, že Janova přítelkyně je Alena. Alena tvrdí, že se s Petrem chtěla sejít, aby mu vrátila peníze za byt. Petr s ní ale nehodlá ztrácet čas. Jana mrzí, že se Petr naštval a chce to s ním vyřešit.Kristýna prosí Andreu, aby domluvila návštěvu Maxe. Andrea má dobrou náladu a slibuje. Kristýna ji přesvědčuje, jak je mezi ní a Maxem velká láska. Max se kvůli návštěvě u Rubešů slušně oblékl a slibuje, že pro ně najde podnájem.

Anna se nechce plést do Kratochvílova soukromí. Přála by mu jen to nejlepší. Jeho dvojím životem je ale pohoršena a jen doufá, že se Kratochvíl rozhodne správně. Andrea chce s Kratochvílem oslavit, že se zbavil Marty. Kratochvíl ale nemá nejlepší náladu a navíc ví, že nic nevyřešil. Nechápe, proč o něj Andrea stojí.

Simona chce, aby Rubeš přijal Ilonu. Rubešovi ji zvou na večeři. Ilonka si všechny svou spontánností získá, jen Simona je protivná. Wagnerová se ujišťuje, že Wagner se Simonou žádné genetické testy nefalšoval. Wagnera napadlo, že by za tím mohl být Krátký. Krátký přiznává, že si jsou se Simonou blízcí, ale o testech nic neví.


Hlavní postavy
Anna Pešková
JUDr. Petr Černý
Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sestřička Stáňa
Dáda Lacinová
MUDr. Ludvík Strnad
František Rubeš
Jiřina Rubešová
Filip Rubeš
Marcela Rubešová
Simona Rubešová
Ing. Jan Skála
Hynek Skála
Hanička Ziková
Robert Krátký
MUDr. Bořivoj Wagner
Andrea Rubešová
Režie
Informace k epizodě
Český názevKyselé hrozny
Původní názevKyselé hrozny
Rok natočení2007
Premiéra6. března 2007
Česká premiéra6. března 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody