plakát seriálu

Velmi křehké vztahy

(Velmi křehké vztahy)

Epizoda 1×03 – Nenapravitelný omyl
75 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Ilončin prsten je pravý. Petr chce ale prověřit Ilončinu příbuznost a jak se u ní prsten vzal. Andrea přiznává, že dědictví by chtěla, ale ne ve chvíli, kdyby jí nepříslušelo. Petr ji ujišťuje, že ona svůj podíl dostane.

Kratochvíla nemile překvapí, že jejich rozpočet na příští rok je nula. Wagner tím je zaskočen a slibuje, že to prověří. Krátký ale tvrdí, že se musí šetřit, aby měli hodně peněz oni dva. Na to Wagner přistoupit nechce. Jestli se to Krátkému nelíbí, může odejít. Krátký neví, co by bez něj Wagner dělal. Krátký připomíná Kratochvílovi, že v nemocnici se hraje podle jeho pravidel. Kratochvíla to rozčílí a chce si na něj stěžovat.

Andrea jde za Kratochvílem na ubytovnu. Chová se jako chápavá milenka. Jdou rovnou na věc a Andrea hned odchází. V autě se rozbrečí. Jí ve vztahu s Kratochvílem nejde rozhodne jen o sex.
Max se dozvěděl o Kristýnině vánočním výletu do Anglie. Vadí mu, že lže. Kristýna se ho snaží přesvědčit, že bez něj nemůže žít. Pro něj je jediný důkaz lásky, že se odstěhuje za ním do squattu.
Marcela je na kontrole v nemocnici. Doktor chce, aby jí Strnad uklidnil s narkózou. Strnad jí vše vysvětluje, je milý a drží ji za ruku. Na Marcelu zapůsobil a s operací souhlasí. Vše ale viděla Stáňa. Zuří.

Petr neví, jak dál s Annou. Netuší, co chce a co se jí honí hlavou. Jan se v budově, kde sídlí Premier Glass seznamuje s Alenou. Alena se opře o čerstvě vymalovanou zeď. Jan ji na to upozorní a naprosto ho odzbrojí, když si před ním Alena sundá sukni.

Hlavní postavy
Anna Pešková
JUDr. Petr Černý
Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sestřička Stáňa
Dáda Lacinová
MUDr. Ludvík Strnad
MUDr. Evžen Hartl
František Rubeš
Jiřina Rubešová
Filip Rubeš
Marcela Rubešová
Simona Rubešová
Ing. Jan Skála
Hynek Skála
Hanička Ziková
Robert Krátký
MUDr. Bořivoj Wagner
Andrea Rubešová
Informace k epizodě
Český názevNenapravitelný omyl
Původní názevNenapravitelný omyl
Premiéra9. ledna 2007
Česká premiéra9. ledna 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody