plakát seriálu

Velmi křehké vztahy

(Velmi křehké vztahy)

Epizoda 1×04 – Nepříjemné vzpomínky
79 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Pešková (Kateřina Burianová) s Petrem (Daniel Bambas) se nevědomky seznámili. Petr na ni nebyl zrovna milý a ona mu říká, že je pro ni zklamáním. Anna (Hana Holišová) je ze seznámení u kterého nebyla, zaskočená. Cítí, že Peškové se Petr moc nelíbí. Anně ho rozmlouvá, připomíná jí totiž jejího přítele, který ji opustil v nejtěžší chvíli.

Andrea (Dana Morávková) nechápe, jak může Rubeš (Jan Kačer) věřit Simonině (Alice Bendová) báchorce s dědicem. Ona je přesvědčená, že Simona prsten ukradla. I Rubeš si myslí, že Ilona (Hana Baroňová) dědičkou není.
Anna s Petrem si domlouvají večeři. Anna pevně věří, že jim to tentokrát vyjde. Petrovi ale volá děda (Karel Pospíšil), že na něj čeká Andrea a má jít hned domů.

Hynkovi (Miloslav Mejzlík) se nelíbí, že Viktor (Petr Vondráček) shání sponzory na jeho kampaň. Viktor ho uklidňuje, že to tak chodí. Radí mu ale, aby si Hanku (Petra Špindlerová) vzal, nevypadá dobře, když nemá ženu. Hynek řeší, jestli si Hanku má vzít. Hanka se bojí, že ji Hynek už nechce.

Strnad (Jan Zadražil) Stáňu (Sandra Pogodová) miluje, ale vadí mu, že tak žárlí. Stáňa se zase těžko smiřuje s tím, že on svádí každou ženskou na potkání. Odpustí mu, ale zase ho vidí s jinou. Definitivně se naštve a chce po něm zpět prsten, který mu dala z lásky. Naštvaně ho ale hází do koše.

Hlavní postavy
Anna Pešková
JUDr. Petr Černý
Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sestřička Stáňa
Dáda Lacinová
MUDr. Ludvík Strnad
František Rubeš
Jiřina Rubešová
Filip Rubeš
Marcela Rubešová
Simona Rubešová
Ing. Jan Skála
Hynek Skála
Hanička Ziková
Robert Krátký
MUDr. Bořivoj Wagner
Andrea Rubešová
Informace k epizodě
Český názevNepříjemné vzpomínky
Původní názevNepříjemné vzpomínky
Rok natočení2007
Premiéra11. ledna 2007
Česká premiéra11. ledna 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody