plakát seriálu

Velmi křehké vztahy

(Velmi křehké vztahy)

Epizoda 1×07 – Poslední možnost
79 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Simona nechápe, že může být Ilona tak blbá a jít s Andreou na genetické testy. Vysvětluje jí, že Andrea udělá vše proto, aby se jí zbavila. Je na dně a ví, že se řítí do průšvihu. Napadne ji, že by mohla zařídit zfalšování testů. Jde za Wagnerem, doufá v jeho pomoc. Wagner ji ale odmítá. Simona prosí o pomoc Krátkého. Udělá cokoliv bude chtít.

Kratochvíl neví, proč Strnad svého otce tak nesnáší. Potřebuje, aby mu zavolal a stěžoval si na vedení nemocnice. Strnad by mu byl ochoten zavolat, jen v případě, že by Kratochvíl dal Krátkému přede všemi francouzáka.

Andrea je ráda, že podstoupila s Ilonkou genetické testy. Výsledky mají být do měsíce. Těší se, až se ukáže, že ona do rodiny Rubešů nepatří. Rubešová nechápe, proč na testy šla i Andrea. Podezřívá ji, že s Petrem rozjíždějí něco nekalého.

Strnad svému otci zavolal a on posílá do nemocnice kontrolu. Wagnera to vyděsí, bojí se, že jim přijdou na čachry s penězi. Krátký se kontroly nebojí.
Olin život s Františkem nezvládá. Je rád, že jim sousedka aspoň občas přinese něco k jídlu. Mirek ho hledal v baru, ale řekli mu, že ho vyhodili.

Děda veze docentce Wagnerové límec z lišky. Petr si z něj dělá legraci, že se mu baba líbí. Wagnerová je na něj jedovatá, ale děda si všimne, že má na ruce prsten, který už někde viděl.

Na Petra si v jejich kanceláři stěžovala některá z Rubešových. Kristýnu mrzí, že Andrea neměla na schůzku s Maxem čas. Doufá, že si za ni Max nenajde zatím náhradu. Petr přináší Rubešův prsten se slovy, že je falešný. Nikdo neví, jak se to mohlo stát.

Hlavní postavy
Anna Pešková
JUDr. Petr Černý
Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sestřička Stáňa
Dáda Lacinová
MUDr. Ludvík Strnad
František Rubeš
Jiřina Rubešová
Filip Rubeš
Marcela Rubešová
Simona Rubešová
Ing. Jan Skála
Hynek Skála
Hanička Ziková
Robert Krátký
MUDr. Bořivoj Wagner
Andrea Rubešová
Informace k epizodě
Český názevPoslední možnost
Původní názevPoslední možnost
Rok natočení2007
Premiéra23. ledna 2007
Česká premiéra23. ledna 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody