plakát seriálu

Velmi křehké vztahy

(Velmi křehké vztahy)

Epizoda 1×23 – Zub za zub
77 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Viktorovi se nelíbí zpráva, kterou napsal Skála při šetření z nemocnice. Bylo mu naznačeno, že Krátký musí na svém postu zůstat. Viktorovi se to také nelíbí, ale ví, že musí poslechnout. Hynek ale nechce dělat podvody. To po něm Viktor nechce, stačí mu, když bude mlčet. Skála si s Wagnerem promluví a ten machinace s penězi přizná. Dokáže ale také, že je vrátil. Pochopí, že ho chce Krátký z vedení nemocnice vyštípat.Kristýna s Maxem řeší, co s nimi bude dál. Kristýna by si přála, aby Max bydlel u nich. To se mu ale nelíbí. Kristýna si myslí, že by měl kvůli ní také něco obětovat.

Anna s Petrem jsou na večeři a v baru potkávají Alenu s Janem. Petrovi není setkání příjemné, protože Alena se před ním předvádí. Chce radši odejít. Stáňu napadne, že se Petr za Annu styděl. Annu její teorie rozhodí. Nikdy ji nenapadlo, že by se k sobě nehodili.

Wagnerové je s dědou dobře. On si ale najednou uvědomí, že se vázat nechce a jeho staromládenecký život mu vyhovuje. Popravdě řekne Wagnerové, jak to je. Wagnerová to chápe a děda pochopí, že se jí jen tak nezbaví.

Andrea už nechce čekat, až se Kratochvíl rozhodne, jak to bude dál. Je zvyklá jednat sama a rychle. Začne s Petrem domlouvat rozvod.

Stáňa nechápe, proč za Annou chodí Strnad. Anna chce, aby vysvětlil Kratochvílovi, že by svou ženu neměl zbytečně deptat. Stáňa si myslí, že Kratochvílové nepomůže. Strnad Kratochvílovi říká, že se jeho žena složila na sesterně a že by se měla ústavně léčit.

Ivana řeší, že ještě nedorazily genetické testy. Jan chce vědět, jak to Dagmar zamýšlí s Hynkem. Dagmar je ironická, myslí si, že by se Jan měl starat především o diplomku svojí přítelkyně.

Hanka přivezla Hynkovi Matýska. Ten je šťastný a chtěl by si s Hankou promluvit o tom, co bude dál. Hanka ale myslí, že dál nebude už nic.


Hlavní postavy
Anna Pešková
JUDr. Petr Černý
Mudr. Lukáš Kratochvíl
Sestřička Stáňa
Dáda Lacinová
MUDr. Ludvík Strnad
František Rubeš
Jiřina Rubešová
Filip Rubeš
Marcela Rubešová
Simona Rubešová
Ing. Jan Skála
Hynek Skála
Hanička Ziková
Robert Krátký
MUDr. Bořivoj Wagner
Andrea Rubešová
Režie
Informace k epizodě
Český názevZub za zub
Původní názevZub za zub
Rok natočení2007
Premiéra20. března 2007
Česká premiéra20. března 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Autoři profilu epizody