Velmi křehké vztahy

Velmi křehké vztahy (Velmi křehké vztahy)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Anka

12. března 2008

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Dobrý

Já mám tenhle seriál ráda, je sice pravda, že Rodinná pouta byla asi lepší, ale ani V. K. vztahy nejsou nejhorší...

Avatar uživatele
184268

11. listopadu 2007

31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Velmi křehké vztahy

Na tento seriál sem se z počátku moc nedíval, ptotože mě vůbec nebavil, ale co jsem měl dělat když se na to koukají rodiče a na kompu je zrovna bratr tak to musím nějak vydržet...ze začátku díly celkem šli, později se stávají nudnějšími...

Avatar uživatele
Barunka

24. listopadu 2008

27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

VéKáVéčka Néééé

To je naprostá hrůza, jen když vidím ukázky musím přepnout jinam. Proč tento seriál udržují na živu nechápu, už to skončete. Příjde mi, že Prima vůbec neumí dělat kvalitní seriály. Chtěla jsem dát 0%, ale aspoň za tu malinkou snahu herců dávám 10%

Avatar uživatele
novoten

12. března 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nepřekvapivý extrém.

Poslední zbytky koukatelnosti, které držely Rodinná pouta na rozkývané půlhvězdičce, odešly i s původním názvem. Nesledovatelný hnus.

Avatar uživatele
luciecerna216

4. ledna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Co dodat

Opravdu nepochopím seriály typu ,,udělej co nejkomplikovanější vztahy, dej tam pár samozvaných zvratů a čím víc dílů, tím líp a chudáci důchodci a osamělé ženy se na to stejně budou dívat´´. Radši bych se polila benzínem a přeskakovala oheň než sledovala tuhle blbost. To je důvod hodnocení.

Avatar uživatele
Anička1

21. října 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

VKV-Velmi Kretenska Volovina

Co k tomuhle napsat,to uz snad nemuze nikdo myslet vazne.

Avatar uživatele
sunicko

11. dubna 2013

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:(

Tak trochu dallas po česku. Ovšem dallas měl alespon trochu úroveň, ale hlavně byl prvním será
iálem tohoto druhu u nás. Na VKV zkazili co se dalo. 6 dílů jste neviděli a nic vám neuteklo. V rodinný poutech které VKV předcházeli byla alespoň mrcha Andrea a na tu se dalo ještě koukat, ale tady už mě vůbec nic nezaujalo.

Avatar uživatele
Dahllia

17. prosince 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Brak

Tak tuhle hloupost tupě sledovala moje tchýně každé úterý a čtvrtek na Primě a nevynechala ani jediný díl. Několikrát jsem se přinutila na pár dílů s ní podívat a nevidím v tom žádný rozdíl od nějaké Argentinské natahované telenoveli. Musím uznat, že jsem neměla tušení, proč postavy jednají tak jak jednají a jaké jsou jejich motivace tak jednat, protože jsem zrovna neviděla 52. díl předtím, kde to bylo vysvětleno. Totální brak.

Avatar uživatele
PanDan

13. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Genialita v demenci

Tuhle jsem náhodně shlédnul jeden díl VKVček na Prima Love. V době své největší slávy mě bohužel minula. Proč píšu bohužel přesto, že dávám 0%? Odpověď je jednoduchá.
Všechny podobné současné české seriály jsou prostě jenom blbé natolik, že se na ně nedá koukat. VKVčka jsou tak ovšem tak pitomá, že je to nehorázná sranda.
Když se v jednom jediném díle cituje Shakespeare, policisté odkládají své pistole, ačkoliv na ně nikdo nemíří, a Alice Bendová v něm hraje své hodné dvojče, tak máte vystaráno na nekonečnou zábavu (což při počtu dílů...).
Ne, že bych od teď pravidelně koukal seriál pravidelně na Lovu sledoval, ale když náhodou pustím v inkriminovanou dobu televizi, tak neváhám.

Avatar uživatele
Týna15

17. června 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Tohle je strašná hloupost, je to seriál o ničem. Nebaví mě se na to dívat. prostě nudné!

Avatar uživatele
Seraphine313

9. dubna 2012

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

It's better to act in porn, shame wouldn't be so big...

Z těch několika málo epizod, které jsem zhlédl (a víc jich nebylo, protože se na to opravdu nedalo dívat), jsem usoudil, že v tomto státě to není až tak zlé, když se najdou peníze i na projekt, jehož scénář je pod psa, herecké výkony pro kočku a celková přidaná hodnota seriálu není ani ryba ani rak.

A proto navždy tento seriál letěl do pomyslného koše a pokud přijde chvíle, kdy na něj narazím, budu jen doufat v co nejhbitější palec na ovladači.

Avatar uživatele
cameron

27. září 2010

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

někdy je i ubohost slabé slovo

zezačátku jsem se na to dívala protože jsem podlehla tlaku většiny, ale upřímně nesnáším seriály kde se jenom řeší vztahy, dědictví a každý s každým spí (napište mi 2 české seriály ve kterých toto není) Nic zajímavého. Už jenom poslouchat ve vlaku důchodkyně jak si o tom povídaly mě vytáčelo. Brrrr .Jedinné moje štěstí že je konec

Avatar uživatele
Anne

14. prosince 2009

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

VKV a já

Nejprve bych se chtěla podivit, jak je vůbec možné, že někdo něčemu takovému posílá hlasy do všech těch soutěží typu ANNO. Dívat se na to, to je sice velmi zarážející, avšak můžete to pochopit, oni lidé prostě nemají večer co dělat, tak si pustí Primu. Ale ještě za to utrácet peníze? A jaktože nikdo z těch, kdo ten hlas pošle, se tady nevyjádří, jak je to strašně super? Je to opravdu něco hrůzného, šílené mučení a jsem vděčná, že tvůrci se konečně (!) rozhodli skončit a neprotáhnout to jako Tak jde čas. Mohli však vymyslet jiný způsob, jak to ukončit, heslo: "Každá pohádka má svůj konec." nešetří mé nervy, popřípadě, když mám dobrou náladu, tak propuknu ve smích. Jaká pohádka?

Avatar uživatele
Jilyan

15. listopadu 2009

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ubohý

Tenhle nekonečný seriál je ubohý. Já nemám ráda, když se nějaký seriál příliš natahuje. Rodiná pouta byla ještě ucházející. Nebyla přepatlána postavamy a měla jednu určitou dějovou linku. Hned, jak ale odešli Adam a Eva, scénáristky tam nastrkaly padesát nových postav, ty příběhy byly tak zapatlané, že by člověk potřeboval tak tři mozky, aby to vůbec pochopil.
Z dobrého seriálu se stala největší hrůza mezi českými seriály.

Avatar uživatele
Looping

27. března 2009

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Humus

Nenapadá mě nic slušného co bych o tomto "seriálu" mohl říct, je to jen nekonečná změt zamotaných rodinných a milostných vztahů ve kterých se snad nemohou orientovat ani sami herci. Je to také jeden z důvodů proč nejsem velkým fanouškem českých seriálů - protože většina vypadá právě takto. Velmi mě udivuje jaký má tento seriál úspěch, snažím se namluvit si, že je to proto, že ve večerních hodinách všedních dnů není na programu bohužel nic jiného, ale realita bude pravděpodobně jiná.

Avatar uživatele
Venda:)

12. srpna 2008

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

:(

Tento seriál mě nevadí asi jenom proto, že v dobu, kdy jej Tv Prima vysílá, vládne ovladači ruka buď táty nebo mámy nebo moje, ale někde úplně jinde, než na Primě :)

Je to osumnáckrát nastavovaná kaše. Rádoby napodobenina "amerických" dramatických seriálů s dramatickým vyústěním. Některé herce mám ráda(třeba Bob Klepl), ale v tomto seriálu se mi opravdu nezamlouvají.

Další česká hloupost :/

Avatar uživatele
Budy

10. července 2008

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Velmi trapné vztahy

Nejtrapnější seriál ze všech. Pokračování trapných Rodinných pout. V každém díle řešení jen něčích vztahů, které se pořád opakují. Většina herců hrajou, tak, že i při té reklamě se mi dělá špatně. Neřekl bych spíše herci, někteří herci jsou fajn, ale nechápu, jak můžou vzít tyto role. Jakýkoliv seriál, třeba i Ordinace jsou lepší než tenhle.

Avatar uživatele
Verik

9. února 2008

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Vrchol hrůznosti

Pouta jsem ještě přežila. Docela mě to i bavilo, ale tohle už je vážně vrchol. Takovou nudu nacpat do televize. Už chápu, proč ji sleduju míň a míň.

Avatar uživatele
AdiegoA

15. ledna 2008

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Peklo není trest. VKV ano.

Na to, abych věděl co je definice nejhrubšího zrna totálního odpadu mi stačil jeden díl a neustálé upoutávky na tv prima. Za tohle bych poslal většinu osazenstva pod gilotinu.

Avatar uživatele
Fobos

24. listopadu 2007

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

VKV

Jedním slovem: UBOHÉ. Je to skutečně naprostá slátanina a přijde mi to hodně jako okopírované z Ordinace v růžové zahradě. Prostě a jednoduše ubohé.

Avatar uživatele
xxmartinxx

20. listopadu 2007

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Tak to vidím já...

Co se dá na tohle říct? Stejně špatné, ne-li horší (oprava - po zhlédnutí jednoho dílu třetí řady: je to skutečně mnohem, mnohem, horší) jako Rodinná pouta.

V nejlepším (nebo aspoň po 200 dílech, tady nic nejlepšího nikdy nebylo) by se mělo přestat, ale tenhle okamžik už autoři (jistě hloupí a veskrze zlí lidé) zmeškali.
Je to Velmi Zoufalý Seriál. Nejsmutnější je na tom všem ale jeho úspěch, který ukazuje na víc než mírně pokřivený vkus většiny Čechů, za který se nezbývá než stydět... Co se týče seriálů, opravdu nemáme být na co pyšní.