Vexed

Vexed (Vexed) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
tompson

22. září 2013

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

crazy british dramedy

Po death in paradise další britský detektivní seriál, ve kterém hraje detektivní část druhotnou roli. Převládají vystupňované komediální situace. Někdy až do absurdna. Ale autoři se to nesnaží vůbec zamaskovat a vybalí to na vás v prvním díle v první minutě. Komu nesedí úvodní scéna, nepokračujte:)
Hlavní hrdina mi sedl. Jeho mimika, machismus, obhroublost (ano občasná perverznost někdy překračuje i mé hranice, ale v míře snesitelné).
Jeho partnerka, no nevadí mi.
Vtípky - jako všude jinde. Od povedených přes pozvednuté koutky až po některé trapnější. Ale resumé zní - každý díl se dobře bavím (třeba blonďáci byli super:)).
Za mě opravdu povedená crazy dramedy, na kterou se rád večer kouknu. Na maraton to ale není:P

Avatar uživatele
emma53

23. července 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

pohodovka

Naprostá pohodovka, kde se případy řeší jen tak bokem a nikdo nemusí moc přemýšlet nad tím, kdo je asi vrah a jak že to postupují při vyšetřování a podobné prkotiny na které jsme jindy přímo vysazený. Ne tady jde o Jacka s jeho parťačkou s jejich jejich hláškami, či absurdními situacemi. Tak trochu sitcom, který se občas líně vleče, ale co na tom, když nikam nespěcháte a chcete si dát pauzu od klasiky. Toby je výborný a je to docela změna vidět ho hrát v naprosto odlišné roli než třeba v Cambridge Spies.