plakát seriálu

Vezmi si mě

(Marry Me)

Názory uživatelů

Will you marry me? Ehm, no.

V rámci možností je taková průměrná komedie, ale bez lepších vtipů, gagu nebo čekoholiv jiného. Vlastně jsem se skoro ani nezasmála, asi jen, když tu otravnou, ukecanou snoubenku kopl kůn do ksichtu, ale to jen proto, že jsem si od první vteřiny přála, at to někdo udělá.
Zapisuji si další nemožnou sitcomovou postavu, co štve už jen tím, že jí zabere kamera.

Snoubenec byl podle mě o něco vtipnější, sympatičtější, ale taky žádný zázrak.

Celkem se mi líbilo, do jakých situací se v rámci přípravy svatby dvojice dostávala, ale to bohužel není dost, abych dala vyšší hodnocení, ale na to, abych poděkovala, že ten sitcom zrušili.

Jsem s většinou, tohle se mi prostě nelíbilo a nebudu popírat, že mi ten sitcom kazila oná postava, kterou jsem od první vteřiny nemohla vystát.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Čím dál lepší

Jakmile si tvůrci uvědomili potenciál vedlejších postav, seriál se o hodně zlepšil. John Gemberling a Tymberlee Hill jsou neskutečně zábavní a těším se na každou jejich hlášku. Tim Meadows ze Saturday Night Live by uhrál klidně celou epizodu sám, protože je prostě komik od boha. A obsazení Dana Bucatinskyho na poslední chvíli byl opravdu šťastný tah. Jeho herecký projev by se dal shrnout jako mladší, hezčí a přinejmenším stejně neurotický gay bratr Woody Allena. NBC schválila dalších 5 epizod (na celkem 18), takže doufám jen v to nejlepší. Seriál je založený z velké části na slovním humoru. Vtipné dvojsmysly jsou často do češtiny nepřeložitelné. Doporučuju dívat se s anglickými titulky a občas si dát tu práci s dohledáním smyslu a reálií.

*** Nepleťte si, prosím, kvalitu názoru a to, jestli s ním souhlasíte. Proto jsou tu 2 rozdílná zaškrtávací políčka ;-) ***

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po pilotu...

Pro mě zatím nejlepší letošní novinka, ať si říká kdo chce co chce. Ken je borec a patálie mladého páru mě bavily nadmíru, hlavně proto, že mi hodně připomněly moje mladý léta a osudnou žádost :)

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Další nesrandovní sranda

Komediální seriál o páru, který spolu žije přes 6 let bez svatby. Pilotní díl se motá kolem nesprávně proběhnutých žádostí o ruku, ale celé je to spíše trapné než vtipné. Seriál totiž selhává již v ústřední dvojici, která mi vadila od první minuty - zejména ONA (a to jak herečka, tak i žvatlající role)! Další epizodě šanci nedám. 40%

40 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí