Vezmi si mě

Vezmi si mě (Marry Me) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
IcePrincess

13. července 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Will you marry me? Ehm, no.

V rámci možností je taková průměrná komedie, ale bez lepších vtipů, gagu nebo čekoholiv jiného. Vlastně jsem se skoro ani nezasmála, asi jen, když tu otravnou, ukecanou snoubenku kopl kůn do ksichtu, ale to jen proto, že jsem si od první vteřiny přála, at to někdo udělá.
Zapisuji si další nemožnou sitcomovou postavu, co štve už jen tím, že jí zabere kamera.

Snoubenec byl podle mě o něco vtipnější, sympatičtější, ale taky žádný zázrak.

Celkem se mi líbilo, do jakých situací se v rámci přípravy svatby dvojice dostávala, ale to bohužel není dost, abych dala vyšší hodnocení, ale na to, abych poděkovala, že ten sitcom zrušili.

Jsem s většinou, tohle se mi prostě nelíbilo a nebudu popírat, že mi ten sitcom kazila oná postava, kterou jsem od první vteřiny nemohla vystát.

Avatar uživatele
vla_kor

27. prosince 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Čím dál lepší

Jakmile si tvůrci uvědomili potenciál vedlejších postav, seriál se o hodně zlepšil. John Gemberling a Tymberlee Hill jsou neskutečně zábavní a těším se na každou jejich hlášku. Tim Meadows ze Saturday Night Live by uhrál klidně celou epizodu sám, protože je prostě komik od boha. A obsazení Dana Bucatinskyho na poslední chvíli byl opravdu šťastný tah. Jeho herecký projev by se dal shrnout jako mladší, hezčí a přinejmenším stejně neurotický gay bratr Woody Allena. NBC schválila dalších 5 epizod (na celkem 18), takže doufám jen v to nejlepší. Seriál je založený z velké části na slovním humoru. Vtipné dvojsmysly jsou často do češtiny nepřeložitelné. Doporučuju dívat se s anglickými titulky a občas si dát tu práci s dohledáním smyslu a reálií.

*** Nepleťte si, prosím, kvalitu názoru a to, jestli s ním souhlasíte. Proto jsou tu 2 rozdílná zaškrtávací políčka ;-) ***

Avatar uživatele
SolamBee

17. října 2014

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zoufalá nuda

Přiznávám, že letošní romantické komediální novinky mě neoslovily jako celek. Už dlouho mi ale 20 minut nepřišlo tak dlouhých. Jedna absurdní natahovaná rádoby vtipná scéna za druhou a flashbacky, které mají objasnit, proč se ti dva vlastně berou, mi toho moc nevysvětlily. Pořád jsem je oba chtěla uškrtit a zbavit utrpení. Hlavně ji. Ale ta by tu pusu asi nezavřela ani při vlastní vraždě... Doufám v hodně krátké zásnuby.

Avatar uživatele
jukab

24. listopadu 2014

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Po pilotu...

Pro mě zatím nejlepší letošní novinka, ať si říká kdo chce co chce. Ken je borec a patálie mladého páru mě bavily nadmíru, hlavně proto, že mi hodně připomněly moje mladý léta a osudnou žádost :)

Avatar uživatele
Vojťas

22. prosince 2014

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Další nesrandovní sranda

Komediální seriál o páru, který spolu žije přes 6 let bez svatby. Pilotní díl se motá kolem nesprávně proběhnutých žádostí o ruku, ale celé je to spíše trapné než vtipné. Seriál totiž selhává již v ústřední dvojici, která mi vadila od první minuty - zejména ONA (a to jak herečka, tak i žvatlající role)! Další epizodě šanci nedám. 40%