Vlčí mládě

Vlčí mládě (Teen Wolf) — 4. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Fúrie

Scottovi a Stilesovi se podaří přesvědčit Stilesovo otce, šerifa, že je to právě Matt, kdo stojí za všemi vraždami. Když ho nakloní na svoji stranu, podaří se jim získat i potřebné důkazy. Klíčovou roli v tom hraje i Scottova matka, která se ihned vydává na policejní stanici. Dřív než ona na policii ale doráží Matt a začne trio ohrožovat pistolí. Se zbytkem policejního sboru si poradí Kanima - vše promění v hotová jatka. Matt připoutá Stilesovo otce v předběžné cele a donutí Scotta a Stillese, aby vymazali veškeré důkazy.

Na stanici přijíždí Scottova matka a než ji stihne Scott jakkoliv upozornit, i ji začne Matt ohrožovat zbraní. Scotta před ní postřelí a ji samotnou uzavře do cely. Když pak dochází ke rvačce mezi Kanimou a Scottem, Scott se před matčinýma očima promění ve vlkodlaka...

Mezitím se snaží Gerard, Alisonin dědeček, vytěžit maximum ze smrti její matky a prostřednictvím toho ji vmanipulovat na svou stranu. Poštve ji proti Derekovi a celé jeho smečce. U Alison to probouzí nesmiřitelný vztek, který je bohužel částečně zaměřen i proti Scottovi. I oni se pak společně vydávají na policejní stanici.

Situace na stanici se značně zkomplikuje, nakonec se však podaří zneškodnit Matta. Když se s ním chce Scott vypořádat sám, zastaví ho Gerard a řekne, že se s ním vypořádá sám. Matta utopí a tím se stává novým pánem Kanimy.

Peter povstává z mrtvých a snaží se na svou stranu získat Dereka i celou smečku jediným argumentem - ví, jak zneškodnit Kanimu. A právě Peter pak tajně sleduje celou situaci s Gerardem, který se stane pánem Kanimy.

HUDBA V EPIZODĚ

Night (Zola Jesus)

Zmanipulovaná Alison se rozhodne vymazat svůj starý život a začít nový jako lovkyně.

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Sledovanost premiéry
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

haroska
lukascoolarik