plakát seriálu

Volejte Saulovi

(Better Call Saul)

Názory uživatelů

Saul bez peněz a bez perníčku

Na tuhle novinku jsem se obzvláště těšila. Snažila jsem se k tomu přistoupit bez přehnaného očekávání a nekoukat na to jen jako na určitou připomínku Breaking Bad.
Tak tu máme příběh právníka v rozbitém autě, kterému se příliš nedaří. Rád by se dostal výš a udělal si jméno a nebojí se použít trochu špinavých triků. Problém je, že mu to moc nevychází. Zatím...
Dlouhé a megalomanské proslovy hlavní postavy se mi líbí. Člověk má pocit, že stojí na jevišti a všechny světla míří na něj. Určitě si to tedy myslí on. Těším se, jak se pomalu bude měnit v toho skoro všemocného vyvrhele práva.
Myslím, že by se seriálu měla dát šance. Není to Breaking Bad - jen něco z jeho světa. Může se tedy dívat každý, kdo zmíněný serál neviděl. Ty co viděli si ho ale užijí trochu víc. Bude fajn se potkat s některými starými postavami.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Breaking Bad vol 2

Saul naplnil očekávání většiny fanoušků, v seriálu je znát rukopis tvůrců Breaking Bad. Vrátila se atmosféra Nového Mexika, některé známé postavy, ale celkové ladění se z drsného dramatu změnilo spíš v tragikomedii jednoho právníka. Jestliže měla být první řada úvodem do příběhu Všiváka Jimmyho, pak se máme jistě na co těšit. Odrazový můstek je vynikající, pomalé tempo a pečlivé odkrývání Saulovy minulosti skýtá mnoho příležitostí, jak diváka oslnit. Možná ještě škoda, že nebyly využity některé vedlejší linie, ale to se dá napravit. Finále sice nebylo z nejnezapomenutelnějších, ale to celé sérii neubírá na kvalitě a na dobře odvedené práci. EDIT: Ve druhé sérii je Saul ještě jistější a lepší. Jestli to půjde takhle dál, bude z toho velká jízda.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Druhá řada lepší té první....

Po skončení první řady,která se mi líbila jsem očekával,co přinese řada druhá no a byl jsem překvapen.Ve druhé sérii se ne v každém díle dočkáme dramatických situací,ale přesto i v těch nudnějších pasážích má seriál spád a to hlavně díky Jimmymu.Jejich vztah s Kim je jiná kapitola,ale kdo z diváků dokáže dopředu odhadnout,jak se bude dále vyvíjet.Pro ty co viděli první sérii musím říct,že tentokrát uvidíme větší zapojení Mikea do celkového děje.
Můžu říct,že mi to začíná vzdáleně připomínat skvělý seriál Breakong Bad,ale i ten patří mezi nejlepší

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Best spin-off ever!

Zarmútení prívrženci Breaking Bad nemuseli dlho čakať na príchod Saula. Saul ani pod tlakom veľkých očakávaní neurobil chybu a príjemne naväzuje (alebo predväzuje) na drsnú, naturálnu a pochmúrnu atmosféru Breaking Bad. Po dvoch sériách vidím iba jedniný problém, majú príliš málo dielov. Nádherná ukážka toho, ako kvalitne sa dajú robiť seriály.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mel jsem silny obavy...

kdyz jsem cetl ze se chysta prequel BB a nemyslel jsem si ze by Saul utahnul vlastni serii, ale rad jsem se mylil.
Stejne pomalu plynouci dej jako ve Fargu nekdy nevystrida ocekavany srapnel, ale me to vubec nevadi.
Vetsinou pouzivam prirovnani "je to jako koukat z okna kdyz nikdo nejde" v negativnim hodnoceni, ale tady je to pochvala.
Je to dostatecne absurdni a pusobi to na me jako relaxacni hudba.
Dalsi serie se snad neda ani podelat.

U me zaslouzenych 80%

A jako obvykle, dekuji prekladatelum za titulky.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Za Klouzavého Jimmyho tvůrcům děkuji

Jako dobrý zákusek po výborném obědě, i když je to vlastně předkrm. Protože mě postava Saula Goodmana v BB velmi bavila, lačně jsem skočila po možnosti se s ní ještě potkat. A koukám, že Bob Odenkirk sám utáhne velmi mnoho...

...."vypadáte jako Matlock !" ..."ne, vypadám jako mladý Paul Newman oblečený jako Matlock !"..

P.S. a až něco spáchám, každopádně zavolám Saulovi :-)

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Lepší než Breaking Bad

Breaking Bad bylo bez debaty skvělé. Ale jedna věc mě na něm vždycky trápila a to značná americká utahanost. Díly kde se celou dobu nic neděje. Proto mi trvalo dlouhou dobu ho dokoukat.
Better Call Saul jakoby se poučilo a vyzobalo to nejlepší z Breaking Bad a už od začátku to má úžasný spád.
Příběh výborně graduje, Saul je ze začátku vážně jenom pouhý směšný právníček a postupně se blíží ke své "zářné" budoucnosti. Dávám 90% jen proto, že se nechci přechválit v půlce první série, možná se časem vrátím a dám 100%.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí