plakát seriálu

Vraždy v Brokenwoodu

(The Brokenwood Mysteries)

Názory uživatelů

Vraždy na Zélandu

Klasická detektivní série, která nejvíc připomíná Midsomer. Jenom je kolikrát mnohem zábavnější. S první sérií jsem sice moc nekamarádil, ale moje teorie, že i tento seriál se bude díl od dílu zlepšovat, se potvrdila, protože druhá série je už naprosto skvostná. Docela zajímavé případy, skvělá vyšetřovací dvojice (Neil Rea exceluje), a navíc i skvělá zábava plná super hlášek. A ještě navíc je tu i nesmírně zajímavé a neokoukané prostředí venkova na Novém Zélandu, které se sice tomu anglickému dost podobá, ale zároveň je zcela jiné. Prostě nesmírně sympatická záležitost. Po dvou sériích 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Opačné povahy pobaví....

Co můžu říct k tomuto seriálu je,že určitě stojí za shlédnutí,protože postavit proti sobě dvě po pracovní stránce absolutně rozdílné povahy byla fakt skvělé volba.Detektiv inspektor Shepard je svérázný policista,který překvapuje svým stylem vyšetřování a jeho rozhovory s oběťmi vražd jsou jedním z jeho kousků,které v městečku Brokenwood kam byl poslán na výpomoc s vyšetřováním předvádí.
Jako kolegyně mu přidělena detektiv Simpsová,která má neustále tendenci striktně dodržovat policejní předpisy a nařízení,které se týkají vyšetřování.Díky tomu jsme svědky nejen napínavých kriminálních případů,ale zároveň i vtipných bonmotů během vyšetřování,které jsou posazené tak,aby dokázali danou situaci decentně odlehčit.Neill Rea a Pan Hema Taylor byli tou správnou volbou na na představitele hlavních rolí a proto za sebe bych tento seriál doporučil všem příznivcům krimi......

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé