Vraždy v Kitzbühelu

Vraždy v Kitzbühelu (SOKO Kitzbühel)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Krvavé rozloučení

Po vraždě ředitele hotelového holdingu se v jeho pokoji najde větší množství peněz. Jakou roli sehrála lukrativní zakázka na rekonstrukci jednoho z hotelů?

V Parkhotelu je třemi bodnými ranami zavražděn ředitel hotelového holdingu, do něhož Parkhotel patří, Mantler. V jeho pokoji je nalezeno v obálce větší množství peněz a 20 000 eur také někdo dal do kabelky baronky Isabelle, která za zavražděným právě šla a našla jeho mrtvolu.

Při rozhovoru s ředitelem hotelu Amonem vyjde najevo, že Parkhotel má projít velkou rekonstrukcí, jíž byl pověřena firma Keil, které je nakloněna i mecenáška hraběnka. Ředitel dává před Keilem přednost svému příteli Salvenmoserovi, který prý vypracoval mnohem levnější projekt. Ředitelova milenka Martina Maybachová mu potvrdí alibi na noc vraždy. Kromě Karin a Andrease pochopitelně pátrají na svou pěst i Hannes a hraběnka. Hannes se v hotelu setká se svým přítelem, šéfkuchařem Müllerem. Aby se dozvěděli víc, napadne hraběnku dát na schůzce Müllerovi do kávy projímadlo. Hannes pak nabídne řediteli, že ho na chystaném galavečeru zastoupí. Má tak volné ruce k pátrání a zjistí, že hotel má kvůli špatnému vedení potíže s bankou. Hraběnka je zase svědkem toho, jak recepční Luger píše svou závěť. Oba na své "objevy" málem doplatí, protože někdo poškodí brzdy na hraběnčině voze, naštěstí se jim ale nic nestane. Oba jsou přesvědčeni, že vrah dostal strach, že něco vypátrali...
Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

naninka358