Vraždy v kruhu

Vraždy v kruhu (Vraždy v kruhu) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
dod118

15. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Horoskopy?

Ani dobrá ani špatná krimi série z českého prostředí,postupné vyšetřovací metody podložená vědou spolu hledáním souvislostí+astrologická znamení skoro všech zúčastněných (jak obětí tak pachatelů).Dobře doplňující se tým kde je od všeho trochu.

Avatar uživatele
Esgalnor

6. ledna 2015

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Po první epizodě

Já seriály nerad hodnotím po prvním dílu. Ale tady udělám výjimku. Seriál mě fakt zaujal. Zpočátku jsem ale přistupoval skepticky. Bál jsem se, že to skončí podobně jako Kriminálka Anděl či Policajti z centra. Ale hned na startu mě seriál překvapil svým osobitým vizuálem. Dále také poměrnou nahotou. Přece jenom bylo v ČT v primetimu víc nahoty jenom u Cirkusu Bukowski. Postavy byly zajímavé, případy zase nebyly bezduché. A titulky na začátku jsou fakt dobře zpracovány. A nakonec musím hodně vytáhnout skvěle zvládnutou akci. Žádné zběsilé střihy, ze kterých sotva poznáte, co se na obrazovce děje. Právě naopak. Dlouhé záběry a zvláštní hudba akci tak nějak zklidňují. A vypadá to opravdu dobře. Pravda, u dalšího dílu se to může zvrtnout a vrátit ke stylu klasických českých kriminálek. Já ale doufám, že Vraždy v kruhu budou stejně dobré, jako v pilotu. Jediné co mě trochu zklamalo bylo, že děj není serializovaný a každý týden je jedna uzavřená vražda. Ale bez tohoto je tohle po Cirkusu Bukowski nejlepší česká kriminálka.
PS: Hodnocení je tak na 80%, ale protože jsem pro české seriály shovívavější uděluji 90%. Vraždy v kruhu se mi doopravdy líbí!

Edit 15. 2. 2015: Tak bohužel, v tomto případě je jasně vidět, že původně mělo jít o film. Druhý díl byl špatný, třetí docela dobrý a další hodil seriál do českého televizního průměru.

Edit 4. 3. 2015: Já nevím. Včera jsem viděl asi půlku jednoho dílu a překvapil mě tím, jak se technikou natočení podobal prvnímu dílu, který se mi tak líbil. Hodnocení navyšovat nebudu. Ale možná se podívám na pár dalších dílů.

Avatar uživatele
Lachim

24. července 2015

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Neobvyklé

Neobvyklé, to je asi to nejlepší slovo k hodnocení tohoto seriálu. Neotřelý nápad a na naše poměry kvalitní zpracování. Dobré herecké výkony a nečekaná tajemství některých postav(Zdena Hadrbolcová) doplňuje kvalitní kamera a režie. Jen na můj vkus někdy při řešení až příliš spoléhají na horoskopy. V některých dílech není astrologie pomůckou, ale důkazem. Malá vada na jinak povedeném seriálu.

Avatar uživatele
Tetišeri

4. srpna 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pan Trojan jako vždy

dobrý, ale to je tak vše. Nic proti astrologii, ať každý věří na co chce, ale řešit její pomocí kriminální případy? Zdálo se mi to kvalitativně nevyvážené, zdlouhavé a nudné. Co říci závěrem? Jen díky představiteli hlavní postavy dávám B.

Avatar uživatele
verarenak

7. ledna 2015

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

tajemné

Ivan Trojan se perfektně hodí na roli kapitána, je seriózní, nechová se komicky a tak jako v Ďáblově lesti i tady podal super výkon. Co se týče námětu a zpracování, zatím první díl je bezchybný, má to spád, příběh a tajemno, kde diváka nechává na pochybách, kdo je vrah.... ale není to zahradník. Doufám, že i další díly budou v tomto duchu.