Vražedná čísla

Vražedná čísla (Numb3rs)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Všeuměl

K Donově týmu se připojuje agent FBI Bloom. Společně jsou na stopě výjimečnému podvodníkovi. Mezitím, FBI rozhoduje o Charlieho prověrce.

FBI a policie pátrá už 26 msíců po muži, který ukradl 10 miliónů ze 14 firem. Pachatel nikdy nezanechal otisky, nemají o něm žádné záznamy a ani nemají jeho fotku. Dokáže se skvěle přizpůsobit svému prostředí. Být kým chce a potřebuje. Klame lidi kolem sebe v jakékoli profesi. Všichni, kteří se s ním setkali, o něm mluvili jako o charismatickém, sympatickém a perfektním muži. Don a jeho tým postupně přichází muži na stopu. Zjistí, že jeho přítelkyně je mediální hvězda Kelly Randová. Ta jim však pomoci nechce, ale její manažerka ano. Tým muže nechytí, ale získá jeho fotku. Ta je dost špatná, ale Charlie v ní dokáže (pomocí matematiky) podobu muže najít. Postupně vyjde najevo, že se jedná o teprve 18-letého chlapce, který vyrůstal v pěstounské péči. Kelly taktéž, takže s ním soucítí a FBI nepomáhá. Tým jí však sleduje, a když se s Kevinem setká, tak ho chytí. Kevin FBI nechce říct, kde jsou všechny peníze. Prý to ani neví, on je nevzal, sebral asi jen pár tisíc. Když nechce mluvit, tak je prozatím zavřen do federální vazební věznice. Ale ani ne za 24 hodin odtud Kevin odejde jako svůj advokát. Charlie se pouští do analýzy okradených účtů a pomocí porovnání čísel sociálního pojištění zjistí, že se jedná o samé ženy ve stejném věku. Z toho Charlie usoudí, že Kevin tak hledá svou pravou matku.

Mezitím FBI rozhoduje o Charlieho prověrce a Donovu setrvání v úřadě. Carl McGowan, který Eppesovi prověřuje, podal doporučení proti. Don i Charlie čekají, co na to řekne komise.

Zajímavosti

Čísla na začátku více z této kategorie

26 měsíců
14 případů
10 mil. dolarů
1 uprchlík

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
zipacna