plakát seriálu

Všeuměl

(Jack of All Trades)

Názory uživatelů

Bruce je borec ! :D

Neskutečně sympatická zábavná uchylárna která sleduje amerického agenta Jacka Stilese a jeho kolegyni britskou agentku jak se snaží na ostrově Palau Palau mařit kolonizační snahy francouzům. Největší klad je že se seriál nebere vůbec vážně a střílí jeden ostrý vtip za druhým. Je libo sadomasochistický ostrov ? Není problém. Postavy jsou na tom také skvěle například přiteplelý guvernér Croque nebo Napoleon Bonaparte. Samozřejmě stejně dobře je na tom ustřední dvojka hrdinů.

Jediný problém který vidím v této barevné zábavné komedii je místy kvalita epizod. U některých epizod jsem se válel smíchy a druhé mě moc nebavily (naštěstí těchto epizod je jen pár). Co ještě z tohoto seriálu dělá komediální klenot jsou herci kteří zábavně a mile přehrávají a tím podtrhují bláznivou atmosféru celého seriálu. Za mě jasně doporučuji všem fanouškům Bruce a těm kteří mají rádi bláznivou zábavu. A ještě musím dodat že seriál má skvělou hudbu a mezi hlavními hrdiny funguje chemie.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Opravdu zábava

Jack of All Trades je jeden z nejlepších komediálních seriálů které jsem kdy viděl. Beze srandy. Před mnoha lety, když ho vysílala televize Nova na něj byl vyroben naprosto geniální dabing. Bruce Campbell v nejlepších letech jako Smělý Dragoun a jeho krásná kolegyně Emilia tajně pomáhají obyvatelům exotického ostrova pod francouzskou nadvládou. Vždycky mě mrzelo, že tak krásná herečka kterou Angela Dotchin je, nehrála mnohem více. Jsem velice rád, že jsem si kdysi tento seriál o půlnoci natáčel ještě na VHS.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jack of All Trades...

...ostrov Pulau - Pulau, Bruce Campbell jako Jack (a Smělý Dragoun), Angela Dotchin jako krásná Emilia, neskutečně skutečně malý Napoleon, jeho brácha guvernér, natvrdlí vojáci, piráti, ruská carevna, markýz de Sade, anglický král - a hlavně humor, akce a zase humor dělají z tohoto díla od prvního momentu jeden z nejzábavnějších seriálů.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jack je... všehoschopnej!

Zkrátka je. Puntik. Mám pro tuhle záležitst prostě a jednoduše slabost...

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé