plakát seriálu

Všichni starostovi muži

(Spin City)

Názory uživatelů

Srandy na radnici

Fajn sitcom o tom, jak (ne)řídit new york První 4 série jsou naprosto skvělé. Bohužel ve zbytku seriálu chybí nejen výborný Michael J. Fox, kterého Charlie Sheen víceméně dobře nahrazuje, ale taknějak samovolně zmizely i další skvélé postavy jako James, Nikky nebo fantastická Stacey, bez které je svět hned temnější. Ale celkem slušnou úroveň to má až do samotného konce.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

nečakala som to

Nepoznala som tento seriál vôbec,ani si nespomínam,že by bol v televízií,keď som bola malá,ale to je fuk.
Nejakým zázračným spôsobom som naň asi pred rokom narazila a bola som šokovaná v tom najlepšom zmysle.Ten dej, tie postavy a hlavne Michael J.Fox mi učaroval tak veľmi, že keď odchádzal,plakala som snáď ešte polhodinu.Tak mi to bolo ľúto,že už tam nebude.
Charlie Sheen síce nebol zlý, páčil sa mi tam,ale už to nebol Mike Flaherty, už to bolo také trošku komerčnejšie,ale dobré.
Celkovo jeden úžasný a kvalitný seriál,hlavne aj kvôli tomu, že je natáčaný v roku 1996.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriálový bůh začíná

Z dětství si pamatuju, že jsem ho párkrát viděl u strejdy, a že ho dávali docela pozdě. A taky to, že se u toho dost bavil. Teď už chápu proč. Na to, že Michael J. Fox je jeden z těch opravdu dobrých herců, na to už jsem dávno přišel. Ale přece jen, vidět ho v jeho pravděpodobně životní roli, to je jiný kafe. První série je fajn a kompletní obsazení je dokonalý. Barry Bostwick jako starosta, Paul v podání Richarda Kinda. Niky, kterou hraje skvělá Connie Britton ale i Stuart (Alan Ruck), James (Alexander Chaplin) a v neposlední řadě gay Carter (Michael Boatman). Příběhy ze života New Yorské radnice baví a doufám, že budou bavit i dál. Tenhle humor mi sedí.

Ve druhé sérii zábava pokračuje, kolektiv doplnila Stacey v podání Jennifer Esposito. A krásně tam sedla. Taky se tam tentokrát víc řeší Paul, protože série končí jeho svatbou. Některý epizody jsou vážně dokonalý, ale některý jsou docela slabý.

I třetí série pokračuje v nastoleném tempu a pořád náramně baví. Navíc si velké plus připisují hosté jako Heidi Klum nebo Christopher Lloyd. V téhle sérii se hlavně řeší vztah Niky a Mika, který ke konci graduje velice zajímavě. Což je rozhodně lepší než minule Paul. Starostovi muži patří mezi vynikající seriály, o tom nemůže být sporu.

To co muselo nevyhnutelně přijít je tady. Srovnávaní Foxe a Sheena. A i když mám Charlieho rád a překousnu to, že dabing Daniela Rouse mi k němu nesedí, tak musím uznat, že to není Mike. Pořád je to vtipný, pořád je to fajn, ale není to Mike. Tahle výměna prostě bolela. A taky jsme přišli o Niky, která už nedostávala tolika prostoru. Místo ní máme novou postavu, která je ale tak nevýrazná, že jsem si za celou sérii nezapamatoval její jméno. Příjemný bonus je hostovačka Jasona "Brandona" Priestleyho.

Na začátku poslední série se nám alespoň na chvilku vrátil Mike a to bylo fajn. Ani jsem si nevšimnul, že úplně odpadli dvě postavy. Potom se řešilo jestli spolu teda budou nebo nebudou a vlastně až do konce série. Ale pořád to bylo dobrý. Pěknej konec. Po téhle partě se mi bude stýskat.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Spin city

Asi můj vůbec nejoblíbenější seriál. Každá epizoda byla vtipy a komickými situacemi doslova nabušená a celý radniční tým klapal jako hodinky. Starosta byl skvělý, Stuart Bondek byl výborný a Mike Flaherty byl geniální. Po odchodu mého milovaného M.J. Foxe to sicetrochu ztratilo na úrovni (přece jen ten odliv - Janelle, Nicky, James), ale Charlie Sheen rozhodně nebyl k zahození a i některé pozdější díly byly více než nadprůměrné.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

mé smýšlení

Seriál, který jsem si zamilovala už od prvního dílu. Ať si říká, kdo chce, co chce, Mike Flaherty byl lepší. Michael J. Fox je osobnost a člověk kouká, jaký šílenosti je schopný udělat chlap, který trpí už dlouhá léta Parkinsonem. Jeho charisma, typický humor a kouzlo celý seriál značně prozářilo. Charlie nebyl vyloženě špatný, ale nebylo to zase tak dobrý.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Spin City

Hodnocení pouze pro díly s Michael J. Foxem protože právě na jeho charizma je seriál víceméně založen. Charlie Sheen už není to pravé ořechové. Každopádně jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Spin City

Nesouhlasim, dle me ma Charlie Sheen daleko vetsi charisma, je to proste vetsi chlapak, kterej dokonale znazornuje mysleni kazdyho chlapa :)

100 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Z mála ...

A tím málem myslím jen pár epizod co jsem viděla. A líbily se mi, jsou opravdu vtipně napsané. Měla jsem možnost vidět i díly starší s M.J. Foxem i s Charliem Sheenem. Myslím že oba mají něco do sebe a u mně je navíc Sheen zapsaný jako dost dobrý komik díky sérii Žhavých výstřelů. Myslím že tenhle seriál si zaslouží být viděn a určitě ho brzy sjedu celý :-)

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé