plakát seriálu

Vteřiny před katastrofou

(Seconds From Disaster)

Názory uživatelů

skvele spravené

Jeden z mála katastrofických seriálov, ktoré sa dajú pozerať. Je skvelo spravený + veľmi dobré efekty sa mi páčia a vždy sa dozviem niečo nové o tom, či onom nešťastí. Najviac ma zaujali diely s tragédiami raketoplánov (veľký fanúšik kozmonautiky) a prekvapilo ma, že som sa dozvedel niečo nové, lebo dovtedy som si myslel, že o tom viem všetko.

Tento seriál si jednoducho rád pozriem, aj keď v niektorých dieloch je to tak realisticky zahrané, že si myslíte, že je to naozaj a že ľudia naozaj zomierajú.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Líbí :)

Ať už na to má každý názor jakýkoliv, mě se to vždycky líbilo. Zbožňuju to vyšetřování, kdo to zavinil, následky atd... Nebo jak odpočítávali vteřiny do katastrofy... To jsem byla u televize vždycky hrozně napnutá. A např. epizoda s Černobylem mě úplně ohromila. Zpustlá krajina, spousty ozářených lidí...

No prostě mám tenhle seriál ráda, ale kvůli tomu, že jsem neviděla všechny díly, dávám ,,jen,, 90% No, spíš 99 :-)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Katastrofy

Celkem fajn dokument, velice pěkně zpracovaný. Ovšem některé katastrofy jsou lepší a koukatelnější, jiné slabší a epizody které jsem viděl, docela kolísaly. To je asi samozřejmé, jako celek je to ale prostě velice kvalitní a ty animace stojí za to.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jo!

Velmi dobře zpracovaný dokument o nehodách, které jsme viděli. O skutečných nehodách. Jedinečné na tomto projektu je, že máme šanci se dozvědět, co se vlastně ve skutečnosti stalo, a kdo na tom nesl vinu. Tento dokument odpovídá na otázky, které si každý z nás položil, když o dané katastrofě slyšel, ale které potom zapomněl.

Jedinou chybou snad je neustálé opakování a omílání časových faktů, bez kterého by každý díl byl o polovinu kratší.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí