plakát seriálu

VyVolení

(VyVolení)

Názory uživatelů

Co lidi neudělají pro prachy.

Musím uznat, že kdysi jsem byla z této reality show přímo nadšená. Bylo to něco nového, neokoukaného, záživného a duelech napínavého.
Měla jsem i klíčenku a šátek, tak jsem z té show byla nadšená(nesudte mě, bylo mi 8).

Můj nejoblíbenější hráč byl jako u většiny těch, co to sledovali, či-li Vladko. Jeho kecy, hádky, výstupy, to prostě trhalo ratingy a mě to vždycky bavilo. Od té doby mi bylo jasné, že on to vyhraje a taky se tak stalo.

Další sérii jsem si pustila, ale bohužel. Už se tam neobjevili hráči, kteří by mě nějak zaujali, tak jsem to po pár dílech zařízla, protože to byla nepovedená kopie té první.
Pak myslím byla i další, kterou jsem též nesledovala a pak se objevila novina, že show hodlají po letech křísit jak jinak, než reunionem Vladka, který jim nakonec sledovanost zajistil. A taky se rozhodli vybrat i celkem sympatické tváře jako Romanu a tu blond lesbičku, u které si nevzpomenu na jméno. Takže jsem se občas mrkla, ale napětí už tam tolik nebylo, protože u Vladka bylo zpočátku jasné, že to zas vyhraje.

O čem soutěž je, to je prosté. Sledujeme bandu lidí různých povah a postavení, bud konfrontace nebo naopak. Někdo má dost na to, aby ztratil veškerou sebeuctu, někdo si jí naopak drží. Prostě reality show.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slušný začátek, horší pokračování

Je poměrně obtížné hodnotit a komentovat stejným způsobem klasické seriály a televizní pořady či reality show typu Vyvolení. První série rozhodně vzbudila minimálně zvědavost u diváků napříč věkem, vzděláním, sociálním postavením. Především si myslím, že se mohou náramně bavit a to i v profesním slova smyslu psychologové a psychiatři, což mi někteří z nich i potvrdili. První série byla logicky nejlepší, protože byla první, přinesla do oblasti televizní zábavy něco nového. Hádky mezi Vladkem a Zvěřinou zvyšovaly sledovanost, stejně jako Emilovy mudrlantské řeči, jeho fičák se stal hojně používaným slovem. Je rovněž logické, že další série ztratily trochu dech, a proto ta poslední se mohla zachránit jedině návratem k té první. A potvrdilo se to, že Vladko zkrátka zaujal největší počet lidí a žádná podobně silná osobnost se v soutěži neobjevila. Ale nejspíš nazrál čas pro ukončení reality show tohoto typu a otevírá se tak prostor pro nový druh zábavy.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Na dno a ještě dál

Tento pořad spolu s realityshow jako Big Brother, Farma apod. jsou naprostým dnem jakékoliv sociální interakce a filmové branže jako takové. Člověk si až říká, proč to vůbec někdo chce natáčet? Proč někdo vezme peníze a vloží je do něčeho takového? Proč ty peníze raději nevezme a nevyhodí je z okna - ano, i to by bylo užitečnější, než točit tento odpad. :-( Pokud navíc platí nějaká zásada o morální výchově mládeže, nechal bych tyto "výtvory" buď zakázat úplně, nebo alespoň posunout vysílací dobu hluboko do noci.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Už zase?

Nejeden gay, nejedna prostitutka... Tahle reality show je podle mého názoru absolutně mimo. Ano, asi někoho baví se dívat na soutěže, které nejsou absolutně fér (patřím mezi ně i já). Protože jak říkám pořád:"normální člověk, nemá šanci VyVolené vyhrát". Tohle je můj názor.

Když se podíváte na soutěžící předchozích řad, tak jste mohli vidět, že ten nejvíc normální člověk odešel mezi prvními :D ano, uznávám, taky jsem na to koukala :D ale to neznamená, že tomu fandím. Kdo by se občas nepodíval na soutěž, která rozum nebere.

Jsem zvědavá na další řadu, co zase televize vymyslí za "vylepšení" a jací lidé se tam přihlásí.

30 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mě se to nelíbí---

Opravdu? Už zase VyVolení v ČR? Tato reality show je podle mě už za hranicí lidskosti. Možná je to občas sranda, ale jinak je to blbost. Nedoporučuji sledovat..

0 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Konec Vyvolenich v CR ...

Tenhle format reality show je hodne podobny Big Brotherovi.
Format jako takovy ma velky potencial, ale zalezi na spouste faktoru, jak se k tomu realizacni stab postavi...
Zalezi na castingu, na dodrzeni formatu, ukolech, které jsou naplni soutěžících.
Princip hry je jednoduchy ... vezme se urcity počet soutěžích, kteří se odriznou od reality a musí spolu zit. Každý tyden mezi sebou vyberou toho, s kym nechteji dále pobyvat ve vile (Zuctovani), ten si zvoli svého soupere do duelu (Vyzva). V Duelu pak rozhoduji diváci, koho vrati nazpátek.
Tohle se opakuje az do uplneho finále.

Format jako takovy ma obrovsky potencial, bohužel česke teamy dokazou i celkem zajimavy format reality show... mozna i proto nastal konec Vyvolenich v CR.
Hodnoceni:
- za format a myslenku: 70%
- za zpracovani v CR: 10%

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé