plakát seriálu

Vzpomínky

(Unforgettable)

Názory uživatelů

Jen hůř a hůř

Začátek seriálu, tedy nějaká první série, byla opravdu zábavná podívaná(70%). Ne, že by to byl nový super seriál, ale jako oddechovka vcelku dobré. Pak to ale začalo celé padat, případy začaly být nudné, představa, že by někdo nazval chovaní postav jako logické, je celkem směšná.
Hlavní hrdinka, sebevědomá a schopná policistka s nevyřešenou záhadou z dětství (ó ta klišé) se začala stávat jen otravnou, promiskuitní a namyšlenou potvorou. Skvělý vývoj. Nemluvě o tom neustálém rozplývání se každého chlapa v záběru nad její krásou, ne že by hezká nebyla, ale v době 3. série, kdy byla herečka těhotná, to působilo neuvěřitelně vtipně. Nebo trapně, teď si nejsem jistá.
Oproti jinému názoru někde dole, přesunutí na Manhattan znamenalo strmý pád. Teď, když budu mít dost síly, dokoukám 4. sérii. A pokud to zase prodlouží, já už u toho nebudu.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Další kriminálka do počtu

Pilot mě nadchnul a vlastně i celá první řada se mi dost líbila. Po nekonečném sledování dílů CSI to bylo něco trochu jiného.
Nicméně druhou řadu jsem shlédla jen ze zvědavosti, až tak moc už mě to nelákalo a o třetí řadě ani nemluvím. Je to jen další (trochu jiná) kriminálka. Pořád ty stejné případy, které uvidíte i jinde, zajímavá je jen paměť hlavní hrdinky. Poppy jako zrzka je mi sice sympatická, ale pro mě za mě mohli skončit po první sezóně...

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hmm

dá sa povedať, že podľa opisu a pilotu seriál naozaj potenciál mal. Žena čo si pamätá všetko, sa dalo naozaj využiť. Zaujimavé, kus iné ako tie kriminálne seriály. No v istých chvíľkach sa to príliš opakuje. Nechcem úplne zavádzať, preto si ten seriál dopozerám dokonca a vtedy to poriadne ohodnotím. Môžem však povedať, že vzhliadnuť sa to oplatí aspon kúsok.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Každý seriál není hit

Musím přiznat ač nerada, že tenhle seriál za moc nestojí má opravdu skvělé téma. Jenže ne vždy se podaří natočit skvělý seriál. Dívala jsem se jen na 1. díl a pěkně jsem se u toho nudila. Vzpomínky hlavní hrdinky byly asi to nejzajímavější i když popravdě řečeno nebyly nic extra.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Go Manhattan

Jakmile se seriál posunul z Queensu na Manhattan, kvalita šla nahoru. Jsem ráda, že seriál pokračuje. Jedna z těch lepších kriminálek.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kdyz neni co delat...

a je Unforgettable po ruce, da se na to kouknout. Poppy ma sve kouzlo, ve Walshovi porad vidim plastika, zbytek me taky nijak neirituje, podobnejch serialu jsou desitky a kazdej si muze vybrat.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk