plakát seriálu

Walker Texas Ranger

(Walker, Texas Ranger)

Názory uživatelů

Eyes of a Ranger

I přes tu nedokonalost v podobě laciného herectví, ještě lacinějšího scénáře a bojových scén, při kterých by po tolika kopancích a úderech asi nejeden ten padouch zůstal do konce života ochrnutý ne-li hůř, musím říct, že přeci jen se mi na tomto seriálovém počinu něco líbí. Oproti všem těm neduhům sebou nese dle mého názoru určité morální krédo (vymýcení drog, gangů, domácího násilí, apod.), které je sice prosazováno opět násilím, ale na druhou stránku tím ukazuje, že někdy to tak chodí a člověk se musí v životě prát neustále. Vzhledem k počtu dílů, které vznikly, byl seriál asi také oblíbený u mnoha diváků. Dokonce bych řekl, že jsem si oblíbil více i epizody s postavami Francise Gage (Judson Mills) a Sydney Cookeové (Nia Peeples) a seriál i přes tu scénáristickou plytkost rozhodně zpestřili stejně tak, jako nezapomenutelná znělka seriálu nazpívaná samotným Chuckem Norrisem. Ať už to je jen sentimentální vzpomínka na mládí nebo oblíbenost bojového umění, u mě je to hodnocení seriálu přeci jen zasloužené.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zbytečnost!

Nemohu si pomoct, ale Walker mě jednoduše nechytl, pro mě je to seriál, který prostě neměl vzniknout, fanouškům, kteří naopak tento seriál milují, se omlouvám, ale je to zkrátka můj názor... Seriál naprosto zbytečný.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

:D

Téměr dokonalý Chuck Norris a jeho drsný půvab :D Já jsem na to koukala, protože mě k tomu nutili bratranci a já byla asi hodně hloupá:D
Nesmrtelný Walker už je dnes zapomenut, ale bývala to hvězda. Hodně ale světu dal - klukům dal sny, že všechno jde, když se chce, holkám asi ty, že i takový "drsný pán" se umí zamilovat a v neposlední řadě dal světu úžasné vtípky typu: Když se říká "nikdo není dokonalý", Chuck Norris to považuje za osobní urážku :)

30 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Walker...

Nevím jak komu(vypadá to,že většině ne) se seriál líbí,ale mě celkem jo.Rozhodně to není seriál,který má nějaké obrovské kvality nebo nějaký smysluplný děj.TO rozhodně NE!Já mám seriál rád hlavně proto,protože Chuck Norris je prostě borec a i když si přečtu milion vtipů o něm,tak stejnak zůstává mým oblíbencem.Potom také za nostalgii,protože jako malý jsem to hltal.Rád se na nějaký ten díl podívám,ale už vím,ke kterému můžu zavítat,protože spousty dílů je opravdu směšných,ale když to tak shrnu je to poctivá zábava.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hodnocení: 1 z 5 (*)

Nebyly to akční béčkové škváry točené v 80. letech, kterými si Chuck Norris získal tak obrovskou popularitu. Jeho hvězdná hodinka přišla až o deset let později jeho nesmrtelným Walkerem. Seriálem, který si nadělal hodně fanoušků, ale i nepřátel. Dnes jsem už z něj sice dávno vyrostl, ale za tu neopakovatelnou zábavu to stojí, občas si ho pustit a zasmát se - jak v pitomě zpomalených záběrech kamery zmlátí deset padouchů, jednoho po druhém samozřejmě. Jo a asi nikdy nezapomenu na díl, kdy se Walkerovi v jedné jeskyni podařilo holýma rukama přemoci obrovského medvěda, k tomu už já fakt nemám slov!

20 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

...

No myslím že tenhle seriál bych zařadil do parodických komedií. V tomto seriálu není snad nic realného. Chuck jednu pistol a proti němu banda po zuby ozbrojených typošu s automatama a netrefí ho.
Myslím že můj názor vystihne tahle věta:
Děti nosí trička se Supermanem a Superman nosí triko s Chuckem Norrisem

10 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Chuck Norris napočítal do nekonečna. Dvakrát!

Oslizlý Chuck Norris (proč mi připadá, že je Walker pedofil?) ví vždy všechno nejlépe, všechno předpokládá, všechny přepere, vždy vítězí.. a tak všichni zločinci skončí v rukou nebezpečné státní návladní Alex, shodou okolností je tato "milá" blondýna Chuckova manželka, která jim přiklepne doživotí, v lepším případě.. Totálně nelogické, nereálné, přehnané, ale zase jsem jako dítě odkoukala od Chucka nějaké triky :-) A jeho černošský parťák je docela sympaťák

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tak to vidím já...

Tohle je opravdu něco! Pokud to neberete vážně a znáte vtipy o Chucku Norrisovi, tak se u toho nasmějete víc než u kdejakého sitcomu.

Je to samozřejmě nekvalitní a smutný výtvor, který si nezasloužil vzniknout, ale když to berete s nadhledem... Nesmrtelný Cordel Walker útočící na všechny kolem, bojující za indiány, za děti a za texaské důchodce. Walker je prostě legenda, i když spíš v tom špatném slova smyslu.
Je to seriál, který můžete nesnášet, nebo si ho užít. Já jsem někde mezi.

40 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Juchů

Když jde bubák spát, napřed se podívá pod postel, jestli tam není schovaný Chuck Norris... Brečel jsem smíchy, když to běželo poprvé, brečím smíchy i teď. Vážná konkurence pro pana Beana!

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Jen Chuck Norris vám může urvat hlavu a hodit vám ji do ksichtu.

Dnes se tomu smějeme a chováme se, že to nikdy nemohlo být jinak, ale pravdou je, že když jsem byla malá, všichni ho brali vážně. Tyhle vtípky se objevily až nějakých deset let zpátky. Díky tomu se zvedla druhá vlna popularity tohoto seriálu. Otázkou je, zda-li si ji zaslouží.
Seriál je plný kýče. Všichni padouši chtějí Walkerovi vzít Alex, ačkoliv i důchodkyně v tomhle seriálu vypadají líp. Občasný humor se drží na takové úrovni, aby ho pochopil úplně každý, což taky seriálu nepřidává.
Pamatuju, že jedna kratičká řada byl spíš takový spin-off, kde hlavní roli hráli Walkerovi 2 mladí známí, kteří si otevřeli detektivní kancelář. Těchto pár dílů bylo za těch několik let nejlepších. Hlavně se tam Norris objevoval jen na pár minut a nikdy neměl čas být božským Chuckem.

0 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

kop z otočky

jo Walker on to nebyl až tak špatný seriál mě se libíl vždycky když ho dávali tak jsem koukal ted pusobí trochu vtipně ale když vidím jak walker jediným kopem z otočky sejme hlavního záporáka vyvolá to ve mě vlnu nostalgie.
Mimo jiné mám rád Chucka Norrise

80 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Chuck :D

No jo, Pán Norris je legenda...ale tento seriál bola vážne sranda, lebo od tých výkonov ani nič iné čakať nemožno, len že točili komédiu...

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ranger

Koukala jsem na to jako dítě. A tehdy se mi to líbilo. Hlavně Walker. Některé díly byly pěkné příběhově. Když jsem se na to chtěla kouknout jako starší tak už se mi to nelíbilo. Takže je to spíše slabší seriál.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pos*ranej Chuck Norris (Vybíjená)

A já tomu dědovi těch deset procent dám. Je to proto, že oproti McGyverovi umí karate. A na co nestačí kapesní nožík, tam vše vyřeší kop s otočkou. Jinak je to ale neskonalá krávovina.

10 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

C-čková Americká akční klasika :-D

Zhmotnění božské dokonalosti, alias Chuck. Všechny díly na chlup stejný, příběh sepsaný během večera u pivka, myšlenka žádná, akčnost 180%, zkrátka bílo-černí policisté z Texasu zase zachránili svět a stihli při tom předvést pár nových kung-fu pohybů, střílet se 100% přesností, dokázat, že jejich postavy jsou neprustřelné, udělat pár vtípků při kterých se všichni váleli po zemi a nakonec si dát pořádnou kořalku v ''cédečkoě'' baru. Byla to neskutečná pitomost, ale nemůžu tomu dát menší hodnocení, protože jako malej jsem to žral a když si vzpomenu, jak jsme pokaždý přišel domů, hodil tašku do kouta a sednul si s obědem k Nově a sledoval další ''dobrodružství'' chucka, tak tomu musím alespoň těch 50% dát :D Je to neskutečná nostalgie na časy, kdy jsem si přál být šerifem v texaské vesničce, sem tam zajet za indiánama na pokec, dát si tu pravou americkou whiskey a s nohama na stole si nabíjet opakovačku, aby byla připravená na další akci :D:D

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

ehm

Tak tohle opravdu ne,Chuck mi vzdycky prisel jako dost atypicky akcni hrdina, navic tragicky neherec a scenar tohoto serialu...neverim tomu,ze scenarista byl strizlivy,protoze to by zkratka a dobre neco tak blbeho napsat nemohl.

0 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Dokonaly Chuck

serial o muzi,ktery zachrani vsechno,vsechny...nesrmtelnost a dokonalost chucka je ale spis k smichu:)akcni scenky nic moc a vubec ten dej mi prijde trosku hloupoucky.taky mi vadi neskutecna podobnost epizod...a na zaver-Slyšela jsem, že někteří lidé dokáží své jméno vyčůrat do sněhu, Chuck Norris do betonu:)

20 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Stejně jako u Filmů páně Norrise se musím ptát :

Sleduje pan představitel své výkony v televizi ? Buď ano a nechává si svým egem namlouvat jak na něj zlatá soška už netrpělivě čeká , nebo od roku 1988 nesleduje televizi .

Každopádně tento seriál je tupý , bezduchý , kýčovitý , postrádající originalitu , a využívající Odpadlíkovského syndromu zesměšňování minoritního poskoka v každé volné chvíli .

Neexistuje nic pozitivního na tomto seriálu , snad jen že už se netočí .

0 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Walker

Tento seriál má být vážný, ale já se obvykle směju.Narážky na Chucka to je fakt síla, např. Bermůdský trojúhelník byl původně čtverec, než ho Chuck skopal a ten dabing co je na youtube, jak jedou v tom kamionu, taky drsný.80%, něco je za seriál a něco za srandy...

70 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

...

Dřív jsem tenhle seriál mívala docela v oblibě, ale postupem času mě ty věčně stejné zápletka přestávavaly bavit...

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

No...

Taky bych chtěla být takhle neporazitelná. Nejdřív by to ale muselo být vůbec možné. U tohohle seriálu mě nebavil ani jeden díl.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Walker, Texas Ranger

Když sem chodil na první stupeň základky tak sem tento seriál sledoval , protože se mi líbilo jak tam s nima při bitkách pořádně zametá...teďka se už na něj moc nedívám...

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Walker

souhlasim s xxmartinxx :D kam se hrabou klasický komedie:P

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nezkonalá blbina..

.. co si o tomhle "seriálu" myslím jasně vyjadřuje můj nadpis.
To, jak Walker s kapesním nožíkem složí tlupu po zuby ozbrojených maníků? Come on!
Jediná věc, co mě na něm těší je, že hlavně díky tomuhle seriálu zná svět Chucka Norrise. A díky tomu i vtípky o něm.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

....

No já mám tenhle názor. Já dělám karate, tak trošku něco o rvačkách vim =) Jediná reálná postava je možná Francis Gage (Judson Mills), který má v osobním životě černý pás v TaeKwonDu a taky Trent Malloy (Jimmy Wlcek). A jedinej trochu realnej díl je ''Bojuj nebo zemři''. Jak tam byli v tej věznici ''Copperhead''. Jinak Chuck Norris je někdo. O bojových uměních ví hodně, ale timto seriálem si to docela polepil. I Když má někdo nějaký vyšší stupeň černého pásu třeba v karate, taekwondu či v jujitsu, tak nedokáže přeprat víc než 2 nebo 3 protivníky. Ale jak tam Walker mlátí po jednom pět lidí, to je moc =(

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Asi tak ...

Upřímně :
Když todle celé začlo ( úplně poprvé u nás - což je cca 10 let ) byla sem z tohodle seriálu tak trochu na rozpacích.
Mám brát vážně CHUCKA ? Bere on vážně tendle počin ?
Ale teď naostro - nebylo to zas až tak hrozný - některé díly sem vyděla , jiné mi utekly.
CHUCK , je takový jak ho má Amerika ráda. Je to hrdina. Je to prostě bůh.

Chuck Norris tu bude až do skonání věků , protože i smrt se bojí pro něj přít.

Ani ryba ani rak - 50 % za to že sem se u toho dokázala pobavit.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé