plakát seriálu

Welcome to the Family

(Welcome to the Family)

Názory uživatelů

In-laws. For better. For worse.

Trailer vypadal ještě obstojně, ale pilot to zabil. Za celých dvacet minut se zasmějete asi tak jednou – hned v první minutě a půl. Potom už jen sedíte a kontrolujete čas, kolik zbývá do konce.

Postavy jsou otřesné. Nejvíc mi leze na nervy feministická těhotná dcera, ale ani její vyvolený není o nic lepší. Ten jeho přihlouplý úsměv typu „všechno bude v pořádku, postarám se o tebe“, navíc doplněný přesně stejnými řečmi, mě nutil zavírat oči. Rodičovstvo není o nic lepší. Samozřejmě jde o čtyři úplně protichůdné lidi, kteří se (zpočátku) na ničem neshodnou, ale nakonec se usmíří pro dobro svých dětí.

Další epizody nebyly o nic lepší. Klišé pokračovala i nadále. Taťkové jsou na sebe stále naštvaní, vše vyvrcholí, když se začnou vzájemně mlátit do koulí. Potom je vše zapomenuto a jsou z nich největší spojenci. Samozřejmě mámy si padnou do oka hned, bez problému mezi sebou probírají sexuální problémy.

Neříkám, že se nezasmějete. V těch třech dílech, co byly odvysílané, jsou tak tři čtyři scény, u kterých se zakuckáte, částečně překvapením, zděšením a smíchem. To ale není zdaleka dost na to, aby se z Welcome stala nová úspěšná komedie.

Sledovanost do velké míry korespondovala s úrovní seriálu. Nedivím se, že diváci klesali, opravdu se ve čtvrtek dá na televizní obrazovce naladit kvalitnější obsah. Welcome je alespoň pro mě zhlédnuto a ihned zapomenuto.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po 3 epizodách...

Příjemné překvapení a teprve druhý pilot, u kterého jsem se až do konce bavil. Docela jsem se bál, když ratingy jsou slaboučké, ale seriál je koukatelný. Nechápu jen, co na sobě vzájemně mladá páreček vidí, schází mi mezi nimi i trocha jiskření. Potěšila mě přítomnost Bonity Friedericy a absence dětí. Solidních 60 % a po všech epizodách zvedám na 70 :)

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Welcome to the Family

Jediným důvodem, proč jsem se rozhodla podívat na Welcome to the Family, byl Mike O'Malley. Líbil se mi v Glee i v Justified, a proto bylo skoro k pláči sledovat ho v tomhle seriálu.

Letošní komedie jsou fakt strašné. Welcome to the Family není výjimkou, je to velmi nevtipná komedie, která nepřináší vůbec nic nového, co bychom už neviděli jinde a lépe. Seriál je postaven na odlišnostech dvou rodin – typické americké rodiny Yoderových a latinskoamerické rodiny Hernandezových. Jenže stejně všechno směřuje k: nejprve se nesnášíme, abychom se na konci dílu společně objali a podpořili ty naše děti.

Postavy jsou takové nijaké. Matky jsou typické ochránkyně rodinného krbu, které se neustále snaží krotit své manžele. Otcové se většinu času chovají jak idioti. S rivalitou otců měl zřejmě přijít i vtip, jenže ten asi zůstal jen na papíře, možná ani to ne. Ne, vážně mi nepřišla vtipná scéna, kdy se Dan a Chuey mlátí. Dcera Molly je bezkonkurenčně nejhorší, ta je fakt na zabití, otravnost zvládne, ale sympatická u toho není. Jedinou pro mě jakž takž sympatickou postavou je překvapivě nastávající otec Junior.

Netvrdím, že Welcome to the Family je nesledovatelná hrůza, ale za ten strávený čas prostě nestojí. Určitě tak neuděláte chybu, když Welcome to the Family nadobro vyřadíte ze svého watchlistu.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé