plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (CW)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 1×05 – Episode #1.5
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Jeff, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Hollywood Director, Duet, Forward Reverse, Living Scenery a Sideways Scene.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Hollywood Director - Colin je režisér, který neustále přerušuje scénu a nutí herce, aby ji přehrávali ve stylu, který jim navrhne. Kriminálníci Jeff a Ryan stříhají elektrický ohradník, aby se dostali do skladu. Hlídač Wayne je přijede zastavit v jeepu plném hlídacích psů.

Duet - Wayne a Jeff zazpívají synchronizovaným plavkyním Mary a Mariye z olympijského týmu USA.

Forward Reverse - Snowborďáci Wayne a Colin provádějí neskutečné kousky, když Wayne nebezpečně spadne. Neohrožený zdravotník Ryan přijede na sněžném skútru. Na pomoc dolyžuje i Waynova rozrušená přítelkyně (Jeff). Aisha může scénku kdykoli přetočit dozadu nebo dopředu. Komici musí zopakovat repliky v opačném pořadí, nemusí přeříkávat slova odzadu.

Living Scenery - Ryan a Colin odehrají scénu, v níž potřebují rekvizity. Naneštěstí žádné nemají, a tak budou jako rekvizity sloužit Mary a Mariya, s nimiž budou Colin a Ryan manipulovat. Dobrodruzi Ryan a Colin se prosekávají hady zamořenou džunglí a na noc zakempují.

Sideways Scene - Svůdná hospodyňka (Jeff) pozvala statného elektrikáře Colina, aby jí spravil lustr, když domů nečekaně dorazí manžel Wayne. Komici celou dobu ale leží na zemi. Čas od času je Aisha zastaví a určí jim nový žánr, ve kterém musí pokračovat.

Všichni jsou vítězové a společně s Mary a Mariyou přečtou titulky jako olympijští synchronizovaní plavci, kteří si procvičují svou sestavu.

Hlavní postavy
moderátorka
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sama sebe - hudební doprovod
Hostující hvězdy
sama sebe
Vedlejší postavy
Režie
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #1.5 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #1.5
Rok natočení2013
Premiéra30. července 2013
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka21 minut
Sledovanost premiéry2 460 000 diváků
Autoři profilu epizody