plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 1×12 – Episode #1.12
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brad, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Let's Make a Date, Duet, Newsflash, Film, Theater & TV Styles, Telethon a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Let's Make a Date - Wayne musí uhodnout identity nápadníků Brada (uvaděč soutěžního pořadu), Colina (největší jedlík na světě) a Ryana (mluvící kuře, které má problém snést vejce).

Duet - Brad a Wayne zazpívají zubní hygienistce Daně R’n’B song ze šedesátých let.

Newsflash - Reportér Colin stojí před zelenou plochou a s pomocí nápověd od kolegů ve studiu Ryana a Brada musí uhádnout, o čem vlastně dělá reportáž. (paviáni)

Film, Theater & TV Styles - Diváci navrhnou filmové, divadelní a televizní žánry. Ryan a Wayne začnou scénku, Drew je čas od času zastaví a řekne jeden z žánrů, v němž musí Ryan a Wayne pokračovat. Wayne je ve vězení Alcatraz a chová ptáky, dozorce Ryan mu přijde říct, aby se jich zbavil.

Telethon - Moderátoři Colin a Ryan uvádí televizní show, která se snaží získat peníze pro hráče NBA. Brad a Wayne budou všemi vystupujícími celebritami a musí zazpívat píseň na podporu projektu.
Hoedown - Vítěz Wayne může odpočívat u Drewova stolu, zatímco Brad, Drew, Colin a Ryan každý zazpívají jednu sloku písně na téma plešatění.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #1.12 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #1.12
Rok natočení1999
Premiéra20. ledna 1999
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody