plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 1×14 – Episode #1.14
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brad, Ian, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Let's Make a Date, Moving People, Weird Newscasters, Greatest Hits, Party Quirks a Helping Hands.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Let's Make a Date - Ian musí uhodnout identity nápadníků Brada (latinskoamerický fotbalový komentátor), Colina (mění se v Hulka) a Ryana (Ianova dcera v záchvatu vzteku).

Moving People - Dva diváci řídí pohyby Ryana a Colina. Scéna: svatební noc začíná dobře, ale najednou udeří zemětřesení.

Weird Newscasters - Brad je moderátor zpráv, jeho spolumoderátor je Colin (má jen pětisekundovou paměť), sport uvádí Ian (Ricky Ricardo) a počasí uvádí Ryan (zlá čarodějnice ze země Oz).

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of the Ant Farmer, Brad předvede francouzský kankán Hey Look, Picnic, titulní píseň ze sitcomu Insects and the Single Girl a hit od B52 I’ve Got a Thorax to Grind with You.

Party Quirks - Brad pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Ian je gangster, kterého někdo prostřílí kulkami, Colin je naštvaná spermie, která hledá vajíčko a Ryan je policejní pes vytrénovaný na hledání idiotů.

Helping Hands - Vítězové Ryan a Colin si zahrají s Drewem. Ryan je namachrovaný barman, který se předvádí před zákaznicí Drewem. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Colin a nahrazuje mu ruce.

Narážky na další seriályvložit další narážku

I Love Lucy

Ian je ve hře Weird Newscasters Ricky Ricardo.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
Vedlejší postavy
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #1.14 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #1.14
Rok natočení1999
Premiéra3. února 1999
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody