plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 1×09 – Episode #1.9
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Superheroes, Song Styles, Weird Newscasters, Greatest Hits, Party Quirks a Questions Only.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Superheroes - Fruit and Vegetable Man Greg musí vyřešit krizi kudrnatých vlasů. Icehockey Kid Ryan, Film Director Boy Colin a Playful Licking Puppy Boy Wayne mu přijdou na pomoc.

Song Styles - Wayne zazpívá studentce Jennifer ve stylu Luther Vandrosse.

Weird Newscasters - Colin je moderátor zpráv, jeho spolumoderátor je Greg (gremlin), sport uvádí Wayne (emocionální kněz na pohřbu) a počasí uvádí Ryan (napadají ho zuřivá zvířata).

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of the Life Guard, Wayne předvede gospel hit Shark, Shark, I Think I See a Shark, salsa hit Son of a Beach a lounge hit Blumblumbl.

Party Quirks - Greg pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Wayne rychle stárne, Colin hraje všechny role Charltona Hestona a Ryan je orel snažící se zvednout těžké věci.

Questions Only - Vítěz Greg může odpočívat u Drewova stolu, zatímco ostatní musí mluvit pouze v otázkách ve scénce turistickém hotelu, v němž začne hořet.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #1.9
Původní názevEpisode #1.9
Rok natočení1998
Premiéra16. prosince 1998
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody