plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 2×27 – Episode #2.27
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brad, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Weird Newscasters, Songstyles, Sound Effects, Number of Words, Party Quirks, Scene To Rap a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Weird Newscasters - Greg je moderátor zpráv, jeho spolumoderátor je Colin (nadšený lovec), sport uvádí Wayne (reportáže předvádí pomocí tance) a počasí uvádí Ryan (bunda se mu zasekla v horském vleku).

Song Styles - Wayne zazpívá studentkám Amy a Christině jako Backstreet Boys.

Sound Effects - Ryan vytváří všechny zvukové efekty pro Colinovu scénku a ten musí všechny zvuky ve scénce nějak vysvětlit. Colin je jediný zaměstnanec rušného drive-through fastfoodu.

Number of Words - Každý komik má předepsaný přesný počet slov, které mají mít jeho věty: Ryan - jednoslovné věty, Colin - 3 slova, Wayne - 2 slova a Greg - 5 slov. Ryan je kapitán ponorky v duhé světové, Colin je nervózní první důstojník, Wayne je poručík, který právě odhalil německého špeha Grega.

Party Quirks - Greg pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Wayne zažívá změny gravitace, Colin je historie válčení a Ryan je zuřivý pes přivázaný ke kůlu.

Scene to Rap - Greg a Wayne začnou scénku z filmu The Black Hole. Později se k nim připojí Ryan a Colin. Komici musí celou dobu rapovat.

Hoedown - Vítěz Wayne může odpočívat u Drewova stolu, zatímco Greg, Drew, Colin a Ryan každý zazpívají jednu sloku písně na téma rozlučka se svobodu.

Greg a Colin přečtou titulky jako dva cirkusáky, kteří zvou lidi na show.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #2.27 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #2.27
Rok natočení1999
Premiéra9. března 2000
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody