plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 2×34 – Episode #2.34
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brad, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Let's Make A Date, Newsflash, Title Sequence, Whose Line, Scenes From A Hat a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Let's Make a Date - Wayne musí uhodnout identity nápadníků Brada (Dracula s neukojitelným apetitem), Colina (zoufalá manželka ve středních letech, která chce trochu ozvláštnit svůj život) a Ryana (právě se hádá se svým přítelem v zákulisí).

Newsflash - Reportér Ryan stojí před zelenou plochou a s pomocí nápověd od kolegů ve studiu Colina a Brada musí uhádnout, o čem vlastně dělá reportáž. (rypouši sloní)

Title Sequence - Brad a Wayne zpívají úvodní píseň sitcomu Hillary and Monica (Clinton a Lewinsky), zatímco Colin a Ryan předvádí úvodní sekvenci.

Whose Line? - Diváci před natáčením napsali na kousky papíru krátké repliky. Colin a Ryan si je dají do kapes. Ve scénce občas sáhnou do kapsy a přečtou repliku, kterou musí poté začlenit do scénky. Quasimodo (Ryan) zachránil Esmeraldu a odvedl ji do zvonice.

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Drew je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Hoedown - Vítěz Brad může odpočívat u Drewova stolu, zatímco Wayne, Drew, Colin a Ryan každý zazpívají jednu sloku písně na téma probační úředník.

Všichni přečtou titulky jako dvě sousedící rodiny hádající se přes plot.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Kancelářská krysa

Po hře Let's Make A Date vtipkuje Drew o Drew Carey Show.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #2.34 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #2.34
Rok natočení2000
Premiéra27. dubna 2000
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody