plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 3×21 – Episode #3.21
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Weird Newscasters, Two-Line Vocabulary, Party Quirks, Greatest Hits a Props.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Weird Newscasters - Greg je moderátor zpráv, jeho spolumoderátor je Colin (mluvící papoušek), sport uvádí Wayne (starý agresivní opilec, který kdysy uváděl sport) a počasí uvádí Ryan (Siegfried & Roy uprostřed představení, které se nevyvíjí dobře).

Two-Line Vocabulary - Greg, Colin a Ryan odehrají scénku, ale Colin může říkat jen "I didn’t know you had one of those." a "That’s completeley disgusting.", Ryan může říkat pouze "God, I love you." a "How does that feel?". Greg může říkat co chce. Prezident (Ryan) byl přistižen s milenkou, a tak zavolá svou tiskovou mluvčí (Colin) a poradce (Greg), aby situaci vyřešili.

Party Quirks - Greg pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Wayne je stařenka, která má ráda zadnice, Colin je čím dál tím víc agresivní vyhazovač, který vyhazuje lidi z baru po zavíračce, a Ryan je třetí kus od každého zvířete snažící se dostat na Noemovu archu.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of the Nurse, Wayne předvede reggae hit Four Hundred Dollar Bill, píseň Wyclefa Jeana a The Rocka I’m Tired of Wearing White a rockabilly hit I Wish I Were a Doctor.

Props - Vítěz Greg může odpočívat u Drewova stolu, ostatní dostanou podivné rekvizity a musí vymyslet co nejvíc vtipných použití.

Všichni přečtou titulky jako mimozemšťané shlížející ze své lodi.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Kdo přežije

Greg na pořad naráží během hry Weird Newscasters.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #3.21 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #3.21
Rok natočení2001
Premiéra15. března 2001
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody