plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 3×07 – Episode #3.7
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Jeff, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Weird Newscasters, Scenes From A Hat, Party Quirks, Greatest Hits a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Weird Newscasters - Colin je moderátor zpráv, jeho spolumoderátor je Jeff (dostihový komentátor), sport uvádí Wayne (jamajský proutník, reportáž dělá ze své ložnice) a počasí uvádí Ryan (už dále nesnese, že ho žena podvádí).

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Drew je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Party Quirks - Jeff pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Wayne je beznadějně špatný wrestler, Colin pózuje pro Playboy a Ryan je několik zvířat překračujících tenký led.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of the Taxi Driver, Wayne a Jeff předvedou hit Bee Gees I Can’t Pronounce the Drivers Name, rock’n’rollovou klasiku Hey, I Think We’re Going in Circles, punkový song Your Freshner Smells Like Crap.

Hoedown - Vítěz Jeff může odpočívat u Drewova stolu, zatímco Wayne, Drew, Colin a Ryan každý zazpívají jednu sloku písně na téma pláž.

Wayne přečte titulky jako jamajský proutník.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #3.7 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #3.7
Rok natočení2000
Premiéra2. listopadu 2000
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody