plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 4×22 – Episode #4.22
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Kathy, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Questions Only, Hollywood Director, Songstyles, Number of Words, Helping Hands a Props.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Questions Only - Komici musí ve scénce mluvit pouze v otázkách. Napětí roste v chaloupce, v níž žije Sněhurka a sedm trpaslíků.

Hollywood Director - Colin je režisér, který neustále přerušuje scénu a nutí herce, aby ji přehrávali ve stylu, který jim navrhne. V padesátých letech - dvojice puberťáků Kathy a Ryan se líbají v autě, policista Wayne u nich zastaví, protože si myslí, že jsou to nebezpeční zločinci, kteří mají zbraně.

Songstyles
- Wayne zazpívá divákovi Joeovi jako Eminem.

Number of Words - Každý komik má předepsaný přesný počet slov, které mají mít jeho věty: Ryan - 3 slova, Colin - 5 slov, Wayne - 4 slova a Kathy - 2 slova. Jack (Colin) a Rose (Kathy) se líbají na palubě Titanicu, když za nimi přijde vyděšený Rosin snoubenec (Wayne) a kapitán lodi (Ryan), aby jim řekli, že narazili do ledovce.

Helping Hands
- Zákaznice Kathy se snaží rychle dostat přes expresní pokladnu, kde je pokladním Ryan. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Colin a nahrazuje mu ruce.

Props - Vítězka Kathy může odpočívat u Drewova stolu, ostatní dostanou podivné rekvizity a musí vymyslet co nejvíc vtipných použití.

Kathy a Ryan přečtou titulky jako manželský pár hádající se ráno v koupelně.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #4.22 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #4.22
Rok natočení2001
Premiéra24. ledna 2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody