plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 4×28 – Episode #4.28
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brad, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Weird Newscasters, Scenes From A Hat, Two-Line Vocabulary, Greatest Hits a Foreign Film Dub.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Weird Newscasters - Brad je moderátor zpráv, jeho spolumoderátor je Colin (šílený stopař, kterého veze moderátor), sport uvádí Wayne (umývačka aut u benzínky v bikinách, která hledá lesklé povrchy, které by mohla umýt) a počasí uvádí Ryan (temperamentní nejvyhledávanější hollywoodská hvězda, snažící se o výstup hodný filmové ceny).

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Drew je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Two-Line Vocabulary - Brad, Colin a Ryan odehrají scénku, ale Brad může říkat jen "That’s easy for you to say." a "Is that good?", Ryan může říkat pouze "What are those?" a "I’m sorry, I wasn’t listening.". Colin může říkat, co chce. Armádní kapitán Colin hledá dva dobrovolníky na nebezpečnou misi.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of the Flight Attendant, Wayne a Brad předvedou píseň Toma Pettyho You Can’t Use the First Class Can, píseň z dvacátých let Don’t Call Me a Waitress a thrash song Do You Want Meat Or Fish?.

Foreign Film Dub - Vítěz Colin může odpočívat u Drewova stolu, zatímco Wayne společně s Drewem hrají švédský akční film Meatballs Blow Up a Brad a Ryan jim překládají.

Ryan přečte titulky jako temperamentní hollywoodská hvězda, snažící se o výstup hodný filmové ceny.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Křídla

Ryan na seriál naráží ve hře Newflash.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #4.28 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #4.28
Rok natočení2001
Premiéra7. března 2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody