plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 5×21 – Episode #5.21
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Let's Make a Date, Song Styles, Scenes from a Hat, Party Quirks a Sportscasters.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Let's Make a Date - Greg musí uhodnout identity nápadníků Wayna (fitnes guru, který předvádí své cvičící techniky na různých lidech ve svém videu „Zpevněte si půlky za 2 minuty“), Colina (psychopatický „letušák“, jehož tanga se utáhnou, kdykoli vybouchne) a Ryana (ruská špionka, která používá týrací metody (které používají starší bratři na sourozence), aby z ostatních dostala jejich tajemství).

Songstyles - Wayne zazpívá kulturistce Jayne ve stylu stadium rock.

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Drew je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Party Quirks - Greg pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Wayne předvede všechny fotka z nového kalendáře Whose Line, Colin je skupina raptorů z Jurského parku, která nastražuje pasti a sleduje ostatní hosty, a Ryan je středoškolák, který zjistil, že kamera je okno do dívčích sprch a chce přimět své kámoše, aby se taky podívali.

Sportscasters - Vítěz Wayne může odpočívat u Drewova stolu. Greg a Drew jsou komentátoři, kteří sledují, jak se dvě vysokoškolačky (Colin a Ryan) připravují, než vyrazí na rande.

Všichni společně s Jayne přečtou titulky jako kulturisti na napínavé soutěži.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sama sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #5.21 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #5.21
Rok natočení2002
Premiéra11. července 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody