plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 5×26 – Episode #5.26
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Jeff, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Let's Make a Date, Newsflash, Scenes from a Hat, Greatest Hits a Hoedown.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Let's Make a Date - Jeff musí uhodnout identity nápadníků Wayna (nadšená puberťačka, která se rozhodne, že nemůže být v show bez svých nejlepších kamarádek, a tak je vezme s sebou na pódium), Colina (kancelářský nerd, který právě prošel výcvikem první pomoci a zoufale si chce vyzkoušet resuscitaci) a Ryana (čarodějnice, která láká Zvíře (z Krásky a zvířete) na svou uspávací stoličku a pak musí najít jeho pravou lásku, aby zlomila jeho kletbu a proměnila ho zpátky v prince).

Newsflash - Reportér Colin stojí před zelenou plochou a s pomocí nápověd od kolegů ve studiu Ryana a Jeffa musí uhádnout, o čem vlastně dělá reportáž. (nehody skejťáků)

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Drew je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of Norway, Wayne a Jeff předvedou honkytonk hit Warm, Warm Sauna, Cold, Cold Water a operní píseň When the Hell’s It Gonna Get Dark?.

Hoedown - Vítěz Jeff může odpočívat u Drewova stolu, zatímco Wayne, Drew, Colin a Ryan každý zazpívají jednu sloku písně na téma podvádění.

Wayne a divačka Carol přečtou titulky jako nadšené puberťačky.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #5.26 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #5.26
Rok natočení2003
Premiéra25. července 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody