plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 5×27 – Episode #5.27
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brad, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Hollywood Director, If You Know What I Mean, Whose Line, Greatest Hits a Helping Hands.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Hollywood Director - Colin je režisér, který neustále přerušuje scénu a nutí herce, aby ji přehrávali ve stylu, který jim navrhne. Wayne a Ryan jsou dva hašteřiví těžaři, kteří dolují zlato. Bandita Brad je přijde oloupit.

If You Know What I Mean - Brad, Colin a Ryan musí ve scénce použít co nejvíc narážek. Brad a Colin jdou do restaurace jako obvykle, Ryan je jejich oblíbená servírka.

Whose Line? - Diváci před natáčením napsali na kousky papíru krátké repliky. Colin a Ryan si je dají do kapes. Ve scénce občas sáhnou do kapsy a přečtou repliku, kterou musí poté začlenit do scénky. Po pádu Sajgonu se voják Ryan loučí se svou vietnamskou dívkou (Colin).

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of Marriage, Wayne a Brad předvedou honkytonk hit Too Drunk on Honeymoon, píseň Beach Boys I’m the Groom a hit B52 Cash Bar.

Helping Hands - Vítěz Wayne může odpočívat u Drewova stolu. Arogantní Francouz Ryan učí středoškoláka Drewa o francouzské kultuře. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Colin a nahrazuje mu ruce.

Všichni přečtou titulky - Wayne a Colin jsou tuleni v mořském světě a Brad s Ryanem je krmí.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #5.27 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #5.27
Rok natočení2002
Premiéra1. srpna 2003
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody