plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 5×09 – Episode #5.9
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Chip, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Superheroes, Scenes from a Hat, Stand Sit Lie, Party Quirks, Show-Stopping Number a Helping Hands.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Superheroes - Stinky Man Colin musí vyřešit krizi - na jeho parkovacím místě je mrtvá vačice. Giggling Nipple Tweak Man Ryan, Captain Luau Chip a Temper Tantrum Kid Wayne mu přijdou na pomoc.

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Drew je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

Stand Sit Lie - Colin, Ryan a Wayne zahrají scénku v saloonu. Pokaždé ale musí jeden z nich stát, jeden sedět a jeden musí ležet. Ryan je rodící žena, Colin je její nervózní manžel a Wayne je porodní bába.

Party Quirks - Chip pořádá party a musí uhodnout identity svých hostů. Wayne předvede různá vystoupení amatérů v klubu, která se publiku moc nelíbí, Colin je pyrotechnik, který dostal zprávu, že kalhotách ostatních jsou bomby, a Ryan je několik ošklivých podmořských tvorů, kteří plavou prozkoumat kamery.

Show-Stopping Number
- Colin a Ryan pracují v továrně, Wayne přijde do scény později. Kdykoli Drew zabzučí, musí ten, kdo pronesl poslední větu, začít muzikálové číslo vycházející z této věty.

Helping Hands - Vítěz Wayne může odpočívat u Drewova stolu. Majitel italského ahůdkářství Ryan ukazuje synovi Drewovi, jak to chodí. Ryan ale nemůže používat své ruce. Stojí za ním Colin a nahrazuje mu ruce.

Všichni přečtou titulky jako několik ošklivých podmořských tvorů, kteří plavou prozkoumat kamery.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #5.9 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #5.9
Rok natočení2002
Premiéra29. listopadu 2002
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody