plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 7×10 – Episode #7.10
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Hollywood Director, Scenes From A Hat, African Chant, Sound Effects a Fashion Models.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Hollywood Director - Colin je režisér, který neustále přerušuje scénu a nutí herce, aby ji přehrávali ve stylu, který jim navrhne. Inženýr ze západu Ryan veze ve vlaku zlatou rudu, bandita Wayne ho chce přepadnout. Jižanský majitel vlaku Greg tomu ale zabrání.

Scenes from a Hat - Před natáčením napsali diváci na kousky papírů návrhy na scénky, Drew je bude vytahovat z klobouku a komici je musí odehrát.

African Chant - Wayne zazpívá africkou píseň učitelce tance Julii, Greg, Ryan a Colin budou dělat doprovodné tanečníky/zpěváky.

Sound Effects - Dvě divačky musí vytvořit všechny zvukové efekty pro scénku Colina a Ryana. James Bond (Ryan) a jeho krásná společnice Tiffany (Colin) se chystají na romantický večer v horské chatě, když je překvapí nepřátelští agenti.

Fashion Models - Greg a Denny uvádí show, v níž modelky Ryan a Colin předvádí nejnovější módu pro pracovníky v kanalizacích.

Všichni jako Village People přečtou titulky čím dál rychleji.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #7.10 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #7.10
Rok natočení2001
Premiéra14. února 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody