plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 7×11 – Episode #7.11
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Greg, Wayne, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Superheroes, Hey, You Down There!, Hollywood Director, Two-Line Vocabulary, Scene To Rap a Foreign Film Dub.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Superheroes - Not Hot But Spicey Man Greg musí vyřešit krizi - nedostatek holící pěny. Ridicules People Behind Their Back Boy Ryan, Captain Panic Colin a Malfunctioning Robot Doctor Wayne mu přijdou na pomoc.

Hey, You Down There! - Ryan a Colin předvádějí a Denny namlouvá naučné video ze šedesátých let na téma trénování na hasiče.

Hollywood Director
- Colin je režisér, který neustále přerušuje scénu a nutí herce, aby ji přehrávali ve stylu, který jim navrhne. Netopýr Ryan vlétne do pokoje vysokoškolačky (Waybe), která se sprchuje, a změní se v hraběte Draculu. Profesor Van Helsing (Greg) vykopne dveře, aby s ním bojoval.

Two-Line Vocabulary - Wayne, Colin a Ryan odehrají scénku, ale Wayne může říkat jen "I don’t think so." a "Is that what I think it is?", Ryan může říkat pouze "Do you wanna piece of this?" a "You remind me of my mother when you do that.". Colin může říkat, co chce. Tři vojáci jsou uvězněni v zákopech pod nepřátelskou palbou.

Scene to Rap - Brad a Wayne začnou scénku z Jurského parku. Později se k nim připojí Ryan a Colin. Komici musí celou dobu rapovat.

Foreign Film Dub - Vítěz Greg může odpočívat u Drewova stolu. Wayne společně s Drewem hrají swahilský horor I Think the Mountain Moved a Colin a Ryan jim překládají.

Colin přečte titulky jako naštvaný letušák a ostatní jsou otravní cestující.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Three's Company

Colin na seriál naráží ve hře Hollywood Director.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #7.11 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #7.11
Rok natočení2002
Premiéra21. února 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody