plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 7×02 – Episode #7.2
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Kathy, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Let's Make a Date, Two-Line Vocabulary, Film Dub, Sound Effects, Show-Stopping Number a Themed Restaurant.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Let's Make a Date - Kathy musí uhodnout identity nápadníků Wayna (strýc Ernie, který až moc pije a pokazí svatbu své neteře Colina), Colina (hrdinská žába, která vede ostatní žáby z francouzské restaurace ve stylu Velkého útěku) a Ryana (založil kult, který uctívá Colina a snaží se žít podle jeho příkladu).

Two-Line Vocabulary - Wayne, Colin a Ryan odehrají scénku, ale Wayne může říkat jen "Is this it?" a "I wanna go first.", Ryan může říkat pouze "Should I be doing this?" a "What’s the point of that?". Colin může říkat, co chce. Colin je vůdce SWAT komanda a společně s agenty Waynem a Ryanem musí infiltrovat budovu, kterou obsadili teroristé.

Film Dub - Ryan, Colin a Kathy musí vytvořit dialogy pro záběry ze starého filmu. Téma: dvojice navštíví tematickou restauraci.

Sound Effects - Dvě divačky musí vytvořit všechny zvukové efekty pro scénku Colina a Ryana. Clark Kent (Ryan) si užívá romatický večer s Lois Laneovou (Colin), když dostane zprávu, že Lex Luthor terorizuje New York.

Show-Stopping Number
- Colin a Ryan pracují v bance, Wayne přijde do scény později. Kdykoli Drew zabzučí, musí ten, kdo pronesl poslední větu, začít muzikálové číslo vycházející z této věty.

Themed Restaurant
- Vítěz Wayne může odpočívat u Drewova stolu. Drew a Kathy jdou do restaurace na romantickou schůzku, Colin a Ryan je obsluhují, ale tato restaurace je ve westernovém stylu.

Colin přečte titulky jako reportér v terénu, ostatní jsou ještěři, kteří kolem něj běhají.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #7.2 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #7.2
Rok natočení2003
Premiéra17. ledna 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody