plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway? (US)

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 7×23 – Episode #7.23
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Wayne, Kathy, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Weird Newscasters, Number of Words, Action Replay, Living Scenery, Show-Stopping Number a World's Worst.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Weird Newscasters - Colin je moderátor zpráv, jeho spolumoderátorkou je Kathy (host u Jerryho Springera a má odhalit své šokující tajemství svému manželovi Colinovi), sport uvádí Wayne (světoznámý módní návrhář, který učí nové modely jak chodit po mole) a počasí uvádí Ryan (jako mapu používá těla ostatních).

Number of Words - Každý komik má předepsaný přesný počet slov, které mají mít jeho věty: Ryan - 5 slov, Colin - 3 slova, Wayne - 4 slova a Kathy - 2 slova. Scéna vystřižená z Rockyho: Rockyho (Colin) se procvičuje s s trenérem (Ryan), ale Adrian (Kathy) ho od zápasu zrazuje. Rockyho protivník Apollo (Wayne) vtrhne do tělocvičny.

Action Replay - Wayne a Kathy odehrají scénku, v níž budou předvádět přehnané pohyby. Ryan a Colin scénku pozorují se sluchátky na uších, takže nic neslyší. Poté Ryan s Colin scénku přehrají se stejnými pohyby, ale vlastním dialogem. Kathyin šéf má každou chvílí přijít na večeři a Kathy se nemůže dostat do uplých šatů a její manžel Wayne se snaží opravit prasklou trubku pod dřezem.

Living Scenery - Ryan a Colin odehrají scénu, v níž potřebují rekvizity. Naneštěstí žádné nemají, a tak budou jako rekvizity sloužit Wayne a Kathy, s nimiž budou Colin a Ryan manipulovat. Pár jede na oslech do Grand Canyon, kde zůstanou přes noc.

Show-Stopping Number - Colin a Ryan pracují v americkém senátu, Wayne přijde do scény později. Kdykoli Drew zabzučí, musí ten, kdo pronesl poslední větu, začít muzikálové číslo vycházející z této věty.

World's Worst - Vítězka Kathy může odpočívat u Drewova stolu, ostatní musí předvést nejhorší manžel/ka.

Ryan přečte titulky jako trenér neposlušných psů.

Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #7.23 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #7.23
Rok natočení2002
Premiéra9. května 2005
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka22 minut
Autoři profilu epizody