plakát seriálu

Whose Line Is It Anyway?

(Whose Line Is It Anyway?)

Epizoda 10×09 – Episode #10.9
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Brad, Debra, Colin a Ryan se předvedou ve hrách Superheroes, Sound Effects, Let's Make a Date, Scene to Rap, Backwards Scene, Foreign Film Dub, Animals a Greatest Hits.

Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů

Superheroes - Captain Dog in Heat Brad musí vyřešit krizi - tělesný zápach. Flattery Man Ryan, Captain Cannibal Colin a Smothering With Love Woman Debra mu přijdou na pomoc.

Sound Effects - Ryan vytváří všechny zvukové efekty pro Colinovu scénku a ten musí všechny zvuky ve scénce nějak vysvětlit. Batman (Colin) byl zavolán.

Let's Make a Date - Debra musí uhodnout identity nápadníků Brada (automatický hlas v telefonu), Colina (kancelářský nerd, který se zoufale snaží být skandální) a Ryana (neúspěšně se snaží přestat kouřit a pít).

Scene to Rap - Brad a Debra začnou scénku v kavárně. Později se k nim připojí Ryan a Colin. Komici musí celou dobu rapovat.

Backwards Scene - Ryan, Brad a Colin odehrají scénku v restauraci, ale začnou na konci a dopracují se k začátku. Podnikatelé Ryan a Brad se hádají nad účtem, Colin je číšník.

Foreign Film Dub - Colin a Debra hrají film The Pretzel Collector v klingonštině, Brad a Ryan jim překládají.

Animals - Colin, Greg a Ryan odehrají scénku jako paviáni. Ryan jde do seznamovací agentury a Brad mu ukazuje vybrané protějšky, když do kanceláře přijde Colin, aby si stěžoval na špatné rande, které měl včera s Ryanem.

Greatest Hits - Ryan a Colin uvedou novou kolekci CD - Songs of Airline Travel, Brad a Debra předvedou samba hit Cofee or Beef?, rock’n’rollovou píseň Somebody Wake Up the Fat Guy a R’n’B hit If We’re Going Down, I’m Doing the Stewardess.

Vítězové Derba a Ryan přečtou titulky. Debra říká Ryanovi, proč se s ním chce rozejít.

Narážky na další seriályvložit další narážku

Star Trek

Ve hře Foreign Film Dub je použita klingonština.
Hlavní postavy
moderátor
sám sebe
sám sebe
sám sebe
sama sebe - hudební doprovod
Vedlejší postavy
sama sebe
Režie
Scénář
Hudba
Informace k epizoděIMDb
Český názevEpisode #10.9 (neoficiální název)
Původní názevEpisode #10.9
Rok natočení1998
Premiéra18. června 1998
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka24 minut
Autoři profilu epizody